Znakomita ochrona smartphona przed uszkodzenami mechanicznymi

Zależnie od kategorii i modelu telefonu, można zakupić etui, które właściwie będzie chroniło telefon przed wszelkimi upadkami.

GoPro Hero 4 Silver Teardown

Autor: Dave Jones
Źródło: http://www.flickr.com

Wszystkie mają też różnorakie kolory, wśród których można zakupić odpowiedni.
Etui Apple iPhone 6 kupić można w wielu charakterach. Niektóre z nich chronią nawet przed niemiłym zalaniem, jak również i kurzem. Wciąż jednak najważniejszym ich celem jest zabezpieczenie przed upadkiem, a w efekcie zniszczeniem. Coraz bardziej nieszablonowe etui posiadają także funkcję baterii, która została wbudowana w case z tyłu. Dzięki niej z kolei telefon komórkowy o wiele dłużej utrzymuje się i nie wymaga ładowania. Etui Apple iPhone 6 wspomaga podtrzymać urządzenie przy życiu nawet do około 26 godzin użytkowania. Nakładkę można szybko oraz prosto ściągnąć, natomiast z powodu ich różnorodności – jest możliwość zmieniania ich w dogodnym czasie. Ich asortyment jest niezwykle szeroki, a z tego też powodu każdy właściciel iPhone’a posiada możliwość dostępności wielu modeli futerałów. Tym samym żaden z nich nie ma prawa znudzić się po krótszym czasie.
Poza futerałem, wielu ludzi decyduje się na szkło ochronne na telefon – szkła na telefon. Ma on dwie postaci, w których występuje – jako folia oraz jako szkło hartowane. Oba mają różne właściwości, od których także zależna jest ich koszt. Folia jest niezwykle elastyczna, a z kolei szkło – świetnie ochrania ekran przed wszelakimi pęknięciami, zarysowaniami i innymi problemami.

Warto napomnieć, że szkło hartowane jest tak twarde, że może je zarysować jedynie… ostrze diamentowe.

Jeśli masz ochotę rozszerzyć swą wiedzę na omawiany wątek, to przejrzyj nowy materiał, który zapewne będzie dla Ciebie niezwykle interesujący.

br>
Dochodzisz do przekonania, że dobrze by było powiększyć swą wiedzę na objaśniany tutaj temat? Kliknij więc na ten link i przeczytaj więcej pomocnych wskazówek (http://www.mikolaje.pl/).

Z tego powodu każdy telefon jest świetnie chroniony przed wszelkimi niemiłymi wypadkami.