Znakomita ochrona smartphona przed uszkodzenami mechanicznymi

Zależnie od kategorii i modelu telefonu, można zakupić etui, które właściwie będzie chroniło telefon przed wszelkimi upadkami.

GoPro Hero 4 Silver Teardown

Autor: Dave Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystkie mają też różnorakie kolory, wśród których można zakupić odpowiedni.
Etui Apple iPhone 6 kupić można w wielu charakterach. Niektóre z nich chronią nawet przed niemiłym zalaniem, jak również i kurzem. Wciąż jednak najważniejszym ich celem jest zabezpieczenie przed upadkiem, a w efekcie zniszczeniem. Coraz bardziej nieszablonowe etui posiadają także funkcję baterii, która została wbudowana w case z tyłu. Dzięki niej z kolei telefon komórkowy o wiele dłużej utrzymuje się i nie wymaga ładowania. Etui Apple iPhone 6 wspomaga podtrzymać urządzenie przy życiu nawet do około 26 godzin użytkowania. Nakładkę można szybko oraz prosto ściągnąć, natomiast z powodu ich różnorodności – jest możliwość zmieniania ich w dogodnym czasie. Ich asortyment jest niezwykle szeroki, a z tego też powodu każdy właściciel iPhone’a posiada możliwość dostępności wielu modeli futerałów. Tym samym żaden z nich nie ma prawa znudzić się po krótszym czasie.
Poza futerałem, wielu ludzi decyduje się na szkło ochronne na telefon – szkła na telefon. Ma on dwie postaci, w których występuje – jako folia oraz jako szkło hartowane. Oba mają różne właściwości, od których także zależna jest ich koszt. Folia jest niezwykle elastyczna, a z kolei szkło – świetnie ochrania ekran przed wszelakimi pęknięciami, zarysowaniami i innymi problemami.

Warto napomnieć, że szkło hartowane jest tak twarde, że może je zarysować jedynie… ostrze diamentowe. Z tego powodu każdy telefon jest świetnie chroniony przed wszelkimi niemiłymi wypadkami.