Zaprojektuj rower ze snów reprezentujący twój styl, osobowość, zapotrzebowanie i uczucia

Własny styl to coś czego nie można nabyć, moda się zmienia, lecz gust jest oryginalny, wieczny i może jedynie delikatnie ewoluować, aczkolwiek nie zmieniać się drastycznie. Gust to, coś co nas identyfikuje i mówi o tym, kim jesteśmy.

rowery

Autor: Frédérique Voisin-Demery
Źródło: http://www.flickr.com
Wyrażanie siebie najlepiej oddaje się przez to, jak się ubieramy, jakich akcesoriów używamy, jak układamy włosy, malujemy, jakie mamy poglądy, co robimy na co dzień, ale również czym jeździmy. O ile w przypadku samochodów kupujemy to, co oferuje sektor motoryzacyjny, to w innym przypadku mamy znaczną szansę na innowacyjność. Zaprojektuj rower to projekt, w jakim możesz stworzyć niepowtarzalny model odzwierciedlający charakter, osobowość, a nawet hobby. Z elementów roweru możesz złożyć według prywatnej wizji rower (Rowery Trekkingowe) marzeń. Jeśli natomiast chcesz tylko zmodyfikować już istniejący model, to również jest taka opcja, doczytaj Jedno jest pewne opcja kreacji jest wieloraka i uzależniona od indywidualnego gustu.

Zaprojektuj rower to kreator, akcesorium pozwalające na stworzenie roweru marzeń bez wychodzenia z domu, wchodząc na portal klika się w wybrane elementy oraz zamienia kolejne elementy. Co ciekawe oczekiwanie na taki rower jest krótkie, a sam produkt realnie wygląda tak samo jak na wizualizacji. Z wsparciem kreatora można również zaprojektować ostre koło, tj. rower, w którym podczas jazdy należy bez przerwy pedałować, nie ma wolnego biegu. Pedały wykorzystuje się zarówno do jazdy naprzód, jak i do tyłu oraz do hamowania.

Poszukujesz fascynujących informacji na omawiany temat? Zapewne po przejściu na stronę (koshayogaco.pl/pl/3-maty-do-jogi-z-mikrofibry) znajdziesz takie wiadomości, które będą dla Ciebie niezwykłe.

W przypadku tego modelu istnieje zasada – ruszanie pedałami porusza kołem i odwrotnie. Ostre koło zezwala na energiczne przyśpieszenie oraz utrzymanie wysokiej prędkości – przeczytaj. Sam układ jest niełatwy dla rowerzysty, ponieważ nie pozwala mu odpocząć, ale zezwala na efektowne ewolucje. Ostre koło nie ma przerzutek.

Podsumowując, jeśli lubisz swój gust, lubisz ekstremalne sytuacje to ostre koło i projektowanie prywatnego roweru są dla ciebie doskonałe.