Z jakiego powodu nie powinniśmy zakładać młodym pieskom smyczy automatycznej?

Szefowie wielu firm co jakiś czas poszukują nowych sposobów na zdobycie nowych interesantów. Z pomocą potrafią im przyjść przykładowo agencje reklamowe, oferujące różne typy nośników promocyjnych.
Niezwykle popularnym ich przykładem są smycze reklamowe, jakie cechuje to, że z jednej strony nie są kosztowne, z innej zaś wyróżnia je to, że mogą być bardzo użyteczne w bieżącym życiu.

sypialnia

Autor: Bill Wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Wyprodukowane są one ze stosunkowo wąskiej, gdyż mającej dwadzieścia mm szer. taśmy. Długość tego typu smyczy może być ustalona osobno z klientem. Ma ona tak zwany karabińczyk, który służy do przypinania do niego kluczy. Może być on stworzony ze stali nierdzewnej lub z tworzyw sztucznych. Najistotniejszą jednak funkcją, którą muszą spełniać smycze biżuteryjne marketingowe jest naturalnie reklamowanie danej firmy. Na wstążce, której kolor można wybrać podczas jej zamawiania, umieszczany jest wodoodporny nadruk. Mógłby być on wykonywany za pomocą papieru transferowego.
książki

Autor: Martin Pulaski
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak naturalnie nie wszystkie smycze muszą służyć do celów promocyjnych. Bardzo znane są również te, które można kupić w sklepie z artykułami dla zwierząt dla swojego czworonożnego pupila. Takiego rodzaju towary mogą być wyprodukowane z naturalnej skóry, tworzyw sztucznych lub metalowego łańcuszka. Istnieją też tzw. smycze – serwis internetowy| – Automatyczne, których długość mogłaby być zmienna w trakcie spaceru. Niestety nie nadaje się ona dla psów młodych, ponieważ mogłaby spowodować uszkodzenie szkieletu psa.

Posiada ona długość od trzech do 6 m i najczęściej jest wykonana z taśmy parcianej. Tego typu wariant smyczy nie jest wskazany dla pupili o mniejszych rozmiarach. Poza tym smycz automatyczna uczy psiaka tzw. ciągnięcia.