Z czego się bierze popularność okularów firmy Ray Ban, które z modeli są najczęściej kupowane.

Naprawdę wielu osobom hasło słoneczne okulary będą się przede wszystkim kojarzyć z marką Ray-Ban. Lecz trudno się temu dziwić, ponieważ firma ta odniosła wprost niebywały sukces, i to tak naprawdę w ciągu krótkiego okresu czasu, bo zaledwie jednej dekady.

torebka
To właśnie wtedy po raz pierwszy pojawiły się w sklepach okulary (www.rajsoczewek.pl/przeciwsloneczne?filtr=10000,13) przeciwsłoneczne rayban wayfarer, stanowiące wierną reprodukcję modelu sprzed kilkudziesięciu lat. Rzecz jasna wykorzystano przy nich materiały najlepszej jakości, konstrukcja została dopracowana w najdrobniejszych szczegółach, i to wszystko spowodowało, że ludzie pokochali te okulary (rajsoczewek.pl/ray-ban). W przeciągu kilku lat model ray ban wayfarer 2140 napisał o tym sprzedał się w bardzo dużej ilości egzemplarzy, podnosząc równocześnie firmę na czołówkę w branży.
okulary w gablocie

Autor: Beverley Goodwin
Źródło: http://www.flickr.com
Okulary przeciwsłoneczne tej marki są coraz popularniejsze także w naszym kraju, mimo że jednak trzeba za nie trochę zapłacić. Ceny każdego modelu zaczynają się od około trzystu, na przykład model ray ban clubmaster można już bez problemów kupić w takiej kwocie. Trochę droższe, bo kosztujące około pięciuset złotych, są okulary ray ban 3025, okulary ray ban clubmaster za to kultowe wayfarer to wydatek około czterystu złotych. Niektórym osobom może się to wydawać dość sporo, jednak w tej cenie nie tylko otrzymuje się naprawdę wysoką jakość, ale też powiew luksusu, jaki ze sobą niosą okulary tej firmy.

Tak naprawdę o ich popularności można się przekonać, wychodząc w jakiś słoneczny dzień na którąś z reprezentacyjnych ulic, spora ilość przechodniów nosić będzie jeden z modeli tego producenta.