Wybór pomiędzy czymś praktycznym a pięknym jest w zasadzie mało skomplikowany. Wystarczy trzymać się określonej i niezawodnej zasady

Nasze mieszkanie, owszem, musi być piękne i zachęcające do spędzania czasu w każdym z jego pomieszczeń. Poza tym jednocześnie, nasze lokum powinno się odznaczać praktycznym zamysłem. Znaczy to, że wszelkie dodatki i ozdoby jak najbardziej, ale ażeby nie przysłoniły one praktycznego zmysłu naszego pomysłu. To wszystko wspaniale się prezentuje, lecz nie może to być sztuka dla sztuki. Nie stwórzmy wrażenia przerostu formy nad treścią, ponieważ nic nam to nie da, dodatkowo, będziemy mieli przekonanie o porażce, gdy kupiony przez nas designerski mebel jest właściwie niewygodny, choć piękny, stylowy i oryginalny.

narożnik

Autor: Caya Design
Źródło: Caya Design
Wiele osób musi się spotkać właśnie z tym kłopotem. Zakupuje coś, co jest rzeczywiście niezwykłe, ale jest niezdatne do użycia. Jak stoi to wygląda jak coś wspaniałego, lecz okazuje się w rzeczywistości, iż jest to normalnie eksponat jak w muzeum. No tak, gdyż lepiej go nie ruszać, ponieważ się rozleci. Takie błędy popełniamy w każdym pomieszczeniu.

Może jakiś komentarz spod linku Cię dotknął? Masz chęć na niego odpisać? Zachęcamy Cię do tego gorąco. Czekamy na Ciebie!

Zamiast zakupić dobre narożniki do pokoju gościnnego, to my się zdecydujemy na zupełnie bezsensowne, aczkolwiek designerskie fotele, w jakich nie da się siedzieć –

Pamiętajmy więc, iż jak chcemy coś ciekawego do mieszkania a jednocześnie funkcjonalnego, to użyteczność powinna wziąć górę. Natomiast jeśli chcemy mieć coś pięknego i estetycznego w naszym domu, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wybrać piękny obraz. Spełniać on będzie funkcję dokładnie taką, jaką ma spełniać, czyli elementu estetycznego, który nie służy do siedzenia czy leżenia,

narożnik

Autor: ABRA
Źródło: ABRA

lecz oglądania Pamiętajmy o tej istotnej zasadzie, ażeby nie czuć później rozczarowania, może się on objawiać na wielu płaszczyznach, wśród jakich prym będą niosły strata finansowa oraz niezadowolenie.

Z jednej więc strony coś, co można określić jako nieudany zakup, a dodatkowo pozbycie się konkretnej części pieniędzy, którą przeznaczyć można było zupełnie lepiej.

Zaabsorbował Cię ten tekst? Jeżeli tak, to użyj linku (http://czystal.wroclaw.pl/), aby poznać większą ilość tego typu wiadomości. Bez ociągania kliknij zatem tutaj.

Żeby nie doprowadzić do tego typu sytuacji pamiętajmy tą ponadczasową i bardzo prawdziwą zasadę, iż jeśli myślimy o kwestii estetycznej, to kupmy jakiś dodatek: obraz, eksponat, wazę, lecz gdy dochodzi do spraw praktycznych i estetycznych, to zawsze, najważniejsza musi być nasza wygoda. Nabywajmy więc rzeczy praktyczne.