W jaki sposób zatroszczyć się o swoją sylwetkę zimą

Jak często zdarza nam się przeglądać strony w internecie patrząc na piękne zdjęcia, które ukazują wysportowane sylwetki? Niech zadbana figura nie pozostaje w sferze naszych marzeń – zimna pora roku to idealny czas na to, aby zacząć troszczyć się o siebie i w końcu móc zamienić stroje kapielowe jednoczesciowe na bajeczne bikini! Czas zacząć.

stroje kapielowe jednoczesciowe

Autor: Solo Femme
Źródło: Solo Femme
Od czego winniśmy rozpocząć naszą walkę o piękne ciało? Oczywiście od nastawienia – jeżeli ono będzie pozytywne i będziemy wierzyć w siebie, na pewno uda nam się dotrzeć do celu. Motywacja jest najbardziej istotna – walkę o siebie rozpoczyna się przecież w głowie.

Aby poszerzać wiedzę w wybranym temacie – kontynuuj przeglądanie (http://www.laversa.pl/sukienki-koktajlowe-plus-size) nowych niebanalnych wątków w różnych tekstach. Kliknij w podany link i czytaj do woli.

Kolejnym krokiem winna być dieta- zrezygnujmy z kalorycznych przekąsek i zacznijmy zwracać większą uwagę na to, co spożywamy. Według badań to właśnie chłodne pory roku są dla nas najgorsze – zamieniamy wtedy sałatki, czy lekkie posiłki, na te ciepłe i kaloryczne – to właśnie z tego powodu tak szybko tyjemy a nasze letnie figury odchodzą w niepamięć. Zima nie może stać się naszą wymówką – miejmy na uwadze, że te są dla słabych – więcej.

Do przeszkód, które stają na naszej drodze o wyrzeźbione ciało dochodzi oczywiście okropna pogoda za oknem – kto chciałby biegać kiedy zimno i dodatkowo pada śnieg? Oczywiście niewiele jest takich osób. Dlatego też powinniśmy zadbać o inną formę ćwiczeń – w końcu siłownie nas oczekują!Nie możemy zrezygnować z takiej możliwości. Niech prowadzi nas myśl – stroje kapielowe jednoczesciowe nie, bikini tak. Łatwiej nam się zmotywować? Jeśli ciągle preferujemy spędzać wieczory siedząc na sofie spróbujmy znaleźć sobie towarzysza, który mógłby chodzić z nami na siłownię – łatwiej jest odnaleźć motywację kiedy wiemy, że nie jesteśmy z tym sami. Zmotywujmy się wzajemnie – więcej o strojach kąpielowych jednoczęściowych.

Jeżeli bardzo nie lubimy ćwiczyć i nic nie jest w stanie nas do tego zmusić – możemy poszukać alternatywnej formy aktywności fizycznej takiej jak na przykład power walki, czyli energetyczne spacery albo zwyczajnie łyżwy – co także może stać się super rozrywką gdy zabierzemy ze sobą przyjaciół – a pamiętajmy, że lato tuż tuż.