W jaki sposób zaaranżować niewielką łazienkę

Wielu ludzi niechybnie zastanawia się, jak urządzić niewielką łazienkę w bloku albo własnym domku, w taki sposób, ażeby była szczególnym miejscem w naszej domowej przestrzeni. Zaaranżowanie nowoczesnej łazienki na małym metrażu wcale nie jest niemożliwe. Należy tylko pamiętać o paru ważnych rzeczach.

wanna

Autor: Winkelbohrer
Źródło: http://www.flickr.com

Często jest tak, iż zachwycamy się przepięknymi aranżacjami wielkich, obszernych łazienek, które częstokroć zajmują nawierzchnię naszych trzech salonów w niedużym mieszkaniu bądź kawalerki w bloku. Myślimy sobie, iż taka luksusowa umywalnia jest dla nas nieosiągalna, i jedyne na co jesteśmy skazani, to niedroga armatura, nieatrakcyjna ceramika łazienkowa oraz ciągłe obijanie się o porozstawiane wkoło ekwipunki. Jednakże nie musi tak być! Starczy tylko trochę fantazji, ażeby zaadaptować większość rozwiązań atrakcyjnych, drogich umywalni na swe przysłowiowe „3 na 2 m”. Warto w takich sytuacjach zdać się na pomoc profesjonalistów, jacy wybiorą w najwyższym stopniu optymalne podejście waszej wymarzonej aranżacji małej umywalni.

Czarna, kredowa, bądź może niebieska łazienka? Nie! W żadnym razie nie może to być żaden kolor poza białym. Biała barwa powoduje, że wnętrze zdaje się większe. Wizualne złudzenie powoduje, iż biała łazienka postrzegana jest jako bardziej przestronna. W żadnym przypadku nie może to być umywalnia w kolorze czarnym, bowiem daje to nam całkowicie odwrotny rezultat, mimo, iż użycie czarnej wanny, umywalki czy płytek podłogowych w pewnych proporcjach wygląda nadzwyczaj elegancko oraz szykownie, to w małych łazienkach nie sprawdzi się to . Więcej tu: czytaj.

Mały metraż wymusi na nas pójście na pewne kompromisy. Stąd też niezbędność połączenia miejsca do ablucji, które zazwyczaj dzieli się na wannę jak też strefę prysznicową. Tutaj dzięki użyciu kompaktowej wanny, jak też nowomodnej deszczownicy powiązanej z baterią wannową, tworzymy kompleksowe rozwiązanie strefy kąpielowej. Możemy też zamontować nadto funkcjonalny panel prysznicowy, ażeby dać jeszcze więcej możliwości w kategorii swobody kąpieli. http://www.cermag.com.pl/pl/oferta/chemia-budowlana/

Prywatna wySPA

Autor: Deante Sp. J.
Źródło: Deante Sp. J.

Jednostki czynne, które niekoniecznie lubią wylegiwać się godzinami w wannie pełnej wody, natomiast potrzebują prędkiej, pobudzającej wizyty pod natryskiem, niechybnie wybiorą inne rozwiązanie. Całkowity panel prysznicowy z ponadprogramową deszczownią, a także pojedyncza ścianka prysznicowa jak też odpływ liniowy sprawdzi się w takowym wypadku znakomicie.