W jaki miejscu najlepiej zakupić letnie buty?

Nadeszła wiosna, coraz bliżej wakacje, czas przeorganizować troszkę naszą szafę. Ciepłe płaszcze i swetry chowamy do kartonów, żeby zrobić miejsce cieplejszym kreacjom. Jednak z pewnością przyjdzie nam pewne części garderoby wyrzucić – sukienka zeżarta przez mole, żółte szpilki z dziurawymi obcasami czy też słomkowa torebka, która wyszła z obiegu.

Jednak

szpilki

Źródło: foter.com

gdzie najsłuszniej zakupić obuwie? Tak żeby to było dla nas niekosztowne przy jednoczesnym zagwarantowaniu doskonałej jakości produktu? Całe szczęście jest kilka miejsc, w których znajdziemy interesujące okazje. Pierwszym miejscem, w którym sporo z nas na pewno szuka niezbędnych artykułów jest internet. Można w nim znaleźć praktycznie wszystko – od zaawansowanego sprzętu komputerowego, po stylowe buty na koturnach – poznaj dodatkowe informacje. Lecz jeden butik online drugiemu nie jest równy. Z tego powodu Najsłuszniej skorzystać z oferty aukcji internetowych. Jednak nie bójmy się – na tego rodzaju portalach w ogóle nie musimy brać udziału w licytacji – większość produktów jest oferowanych w określonych cenach. Wpiszmy w wyszukiwarkę artykuł, którego szukamy, np. żółte szpilki – wyświetli nam się szereg ofert, które można wyszczególnić. Wybierzmy nasz rozmiar buta, typ obcasa, przedział cenowy, po czym nabądźmy najciekawszy produkt. Niestety, sprawunki internetowe mają dużą wadę – nie jesteśmy w stanie przymierzyć tam produktów, co szczególnie w przypadku butów może być kłopotliwe. Lecz ceny znajdziemy najniższe. W poszukiwaniu ciekawych ofert możemy także wybrać się do outletu, który znajdziemy na obrzeżach większości miejscowości. Niestety, aby tam dotrzeć potrzeba udać się w długą drogę samochodem lub autobusem, lecz na prawdę warto. Ceny artykułów będą tam podobne jak w systemie wirtualnym, a dodatkowo będziemy mogli osobiście obejrzeć i przymierzyć dowolne buty na koturnach czy żółte szpilki (przejdź szpilki do pole dance) (zobacz: sklep które nas zainteresują. Jednak tutaj również pojawiają się pewne problemy

buty na koturnie

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com

.

Otóż jako, że w sklepach typu outlet sprzedawane są produkty, które nie zostały kupione w pierwotnej transzy, rozmiary mogą być nieliczne. Także jeśli mamy najbardziej popularny numer – 39- możemy mieć kłopot z odszukaniem pary. Jednak nie ma co się poddawać – wystarczy udać się tam w dniu dostawy, która jest podana na stronie www sklepu. Nabycie odpowiedniego obuwia to bardzo istotna sprawa – w końcu letnia sukienka prezentuje się o wiele lepiej jeżeli ubierzemy do niej żółte szpilki. Jednak żeby nie wykosztować się zbytnio, należy wiedzieć gdzie najsłuszniej robić zakupy – internet jest niedrogi, jednak nie ma w nim opcji przymierzenia obuwia. Z drugiej strony w outlecie wszystko jest do dostania od reki, jednak możemy mieć problem ze znalezieniem swojego rozmiaru.