Ubranie na co dzień, zatem jak się czuć wygodnie, ale i nie zatracić swego stylu

Kobiety dbają o swój wygląd i chcą każdego dnia, także w powszedni poniedziałek, wyglądać szykownie. Jednakże nie możemy nieustannie się stroić, od tego są tylko większe wyjścia. Na co dzień możemy prezentować się zwyczajnie, ale oczywiście nie przeciętnie. Za każdym razem trzeba utrzymać własny charakter. W co w związku z powyższym się ubrać, aby czuć się wygodnie, a jednocześnie podobać się sobie?

modnie ubrana kobieta

Autor: Ceneo
Źródło: http://kraina-stylu.pl/
Najkorzystniej sprawdzają się jeansy, które muszą być dobrane do naszej figury, by akcentowały walory, ale nie kładły nacisk na defekty. Niewątpliwie nie możemy wybierać nazbyt małych jeansów, bowiem chociaż z powodzeniem się w nie wciśniemy, to mogą zniekształcać figurę i sprawiać, iż także smukłe dziewczyny nie będą wyglądać dobrze – czytaj tutaj więcej. Nie sprawdzają się również spodnie z niską talią, bowiem w wypadku pań o krąglejszej figurze uwidaczniają boczki, a u każdej przedstawicielki płci kobiecej bez względu na wagę odsłaniają fragment pupy w czasie pochylania się albo kucania, co nigdy nie prezentuje się pięknie. Co ubrać do jeansów? Jeżeli udajemy się na spacer, znakomity będzie sweter oversize, gdy z kolei chcemy wyglądać bardziej gustownie, na przykład do pracy, można ubrać koszulę, którą włożymy do spodni. Nie możemy bać się kolorów, ale też nie można przesadzać. Za każdym razem przyjemnie wyglądają pastele, jak również biel, czerń oraz szarość – to barwy, jakie pasują każdemu. Wybierając taką kolorystykę, można zastanowić się nad zwracającą uwagę biżuterią, na przykład większym naszyjnikiem lub bransoletką. Dobrze wygląda także większa torba, która będzie też niebywale praktyczna, gdyż zmieścimy do niej i dokumenty, i parasol lub nawet butelkę z wodą, jakiej trzeba pić co najmniej 2 litry dziennie. Jeżeli zaś chodzi o buty, ostatnimi czasy niesłychanie popularne jest obuwie sportowe.

modnie ubrana kobieta

Autor: Calvin Smith
Źródło: http://www.flickr.com
Nie zawsze będzie pasować, toteż warto mieć w szafie dwie, trzy pary ładnych szpilek, w których czujemy się rzeczywiście komfortowo – samorobne przeróbki ubrań
. Na co dzień powinnyśmy również zadbać o delikatny makijaż, który wyłącznie subtelnie podkreśli naszą urodę i będzie pasować do całej stylizacji. Co więcej sprawdzą się nie za mocne perfumy, jakie otoczą nas miłą mgiełką i wprawiać w pozytywny nastrój.