Archiwa tagu: ubiór

ubiór

Atrakcyjne oraz wygodne buty damskie oraz męskie

Buty na pewno są znaczącym elementem naszego stroju. Muszą być porządnie dopasowane do konkretnego ubioru, żeby pasowały do całkowitej stylizacji. Kobieta do stylowej sukienki naturalnie nie ubierze sportowego obuwia, bardziej właściwe okażą się choćby buty na koturnie 36 bądź eleganckie szpilki. Nie tylko model obuwia jest istotny, na pewno winniśmy też uwzględnić ich zabarwienie i image. Klasyczne czarne szpilki czy buty na koturnie na pewno będą pasować do większości eleganckich stylizacji, niemniej jednak jeśli mamy buty w kolorze miętowym bądź czerwonym, wtenczas cała stylizacja powinna pozostać precyzyjnie przemyślana. Ta sama zasada obowiązuje oczywiście w przypadku obuwia męskiego.

Czytaj dalej Atrakcyjne oraz wygodne buty damskie oraz męskie

Czy strój góralski urozmaicony w tradycyjne ozdoby znajdzie swych odbiorców wśród turystów?

Nawet tradycyjny strój ma swoich odbiorców wśród turystów. Turystki niejednokrotnie kupują chustki i spódnice, a niekiedy kierpce czyli obuwie na obcasie. Panowie najczęściej kupują koszule. Pamiątka z Zakopanego to już nie tylko ciupaga i fotografia z białym misiem. Coraz częściej ludzie kupują odzież stylizowaną na góralskie stroje.

Czytaj dalej Czy strój góralski urozmaicony w tradycyjne ozdoby znajdzie swych odbiorców wśród turystów?

Czy panienki potrafią się ubrać? A może wszystko co zostało wypowiedziane wcześniej to stereotyp?

Płeć piękna to obywatel trudny. Nie dość, że hormony nie pozwalają jej na bycie całkowicie stabilną emocjonalnie to jeszcze ma gigantyczną pociąg do klejnocików i fantastycznych ubrań. Oto kilka porad co nosić, aby nie być przebranym.

Czytaj dalej Czy panienki potrafią się ubrać? A może wszystko co zostało wypowiedziane wcześniej to stereotyp?