Szukasz idealnego płaszcza? Sklep Helikon to dla Ciebie!

Udajesz się w góry, nad rzekę, lub w pewne dalsze miejsce, gdzie wiesz, że przyda Tobie się wierzchnie okrycie? A może szukasz czegoś na każdy dzień? bluza softshell to dla Was!

nowoczesne AGD w kuchni

Autor: Goedeker’s
Źródło: http://www.flickr.com
Kurtki softshell jest doskonałe zamysł dla tych z Was, które przewidują wybrać się w lot, gdzie wymagane okaże się nałożenie cokolwiek „na grzbiet”. A po co brać z sobą banalną płaszcz, kiedy sklep Helikon oferuje w swoim okazałym puli niezawodne, gorące oraz przede wszystkim lekkie kurtki softshell z unikalnego materiału Shark Skin, która jest dziergane z pary powłok materiału, o klasycznym, wręcz uniwersalnym cięciu oraz które trzeba nosić także na co dzień? W zależności od konieczności, sklep Helikon dostarcza modele z delikatnym polarem i siatką, także tkaniną wodoodpornym, który chroni przed wodą oraz zefirkiem, będąc również bardzo przyjaznym dla cery. Przedstawiane odmiany to między innymi: Jackal, Trooper, oraz Helikon-Tex Delta UTL Coyote i Mp Camo. (czytaj tu) Pojedynczymi cechami kurtek softshell, na ilustracji modelu Delta UTL Coyote stanowią: kieszenie (wewnętrzne, u dołu płaszcza, oraz tak zwane „napoleońskie”), wzmocnione modelowe zgięcia rąk, kołnierz z podszewką z polaru, unikatowa przepuszczalność powietrza tkaniny, zamki YKK, regulowane ściągacze, oraz najważniejszy i najmocniej szczególny zamek błyskawiczny z obszycie termiczną i przykryciem brody. https://e-militaria.pl/helikon_14

Prócz tego, specjalna ubarwienie kurtek, dogodzi wymaganiom każdej osoby – kobiety, czy mężczyzny, przechodnia, czy outdoorowca.
Ktokolwiek znajdzie w sklepie Helikon – znanym w tym momencie jako Helikon-Tex – cokolwiek dla siebie.