Archiwa tagu: sylwetka

sylwetka

Siłownia: jakie sprzęty można na ten moment na niej zobaczyć

Moda na zdrowy i aktywny tryb życia dotarła również do naszego kraju. Wraz z pojawieniem się popularności na taki styl życia coraz potężniejsza liczba zainteresowanych nastawia się na regularne treningi na siłowni. Z myślą o najlepszej sylwetce coraz więcej zafascynowanych zaczęło biegać, lecz szczupłą sylwetkę łatwiej nam będzie zatrzymać ćwicząc na siłowni.

Czytaj dalej Siłownia: jakie sprzęty można na ten moment na niej zobaczyć

Jak skutecznie się odchudzać

Człowiek chce nareszcie schudnąć, lecz przy okazji nie za bardzo marzy o regularnych ćwiczeniach, pójściu na dietę odchudzająca, itp. Cóż, tacy są ludzie! Jednak na całe szczęście to za duża generalizacja. Jak najbardziej są takie osoby, które wiedzą, że bez cienia wątpliwości można schudnąć, lecz nie będzie to realne, jeżeli tryb funkcjonowania nie zostanie znacząco zmieniony. W większości przypadków my sami jesteśmy odpowiedzialni za wszystkie zbędne kilogramy. Zrzucanie całej winy na DNA nie jest mądre. Wystarczy zresztą porównać aktualnych nastolatków z tymi, którzy zamieszkiwali Polskę powiedzmy czterdzieści lat temu.

Czytaj dalej Jak skutecznie się odchudzać

Seksowna bielizna – ratunek dla związków?

To znany fakt, że po wielu latach przebytych razem ogień erotyzmu zaczyna blednąć. Wiele związków rezygnuje z walki o gorętsze pożycie, jednak niektóre usiłują przywołać przeszłe emocje. Poszukują wsparcia w poradniach seksuologicznych, oglądają wspólnie filmy dla dorosłych, kupują wszelkie zabawki erotyczne. Strojem, który umie wnieść do łóżka dużo mocnych uniesień, jest seksowna bielizna damska.

Czytaj dalej Seksowna bielizna – ratunek dla związków?