Archiwa tagu: styl

styl

Sztuka dobierania stroju – to nie takie łatwe

Styl ubierania, normy społeczne go dotyczące oraz zwyczaje – to temat rzeka. Można by o tym opowiadać i opowiadać. Są pewne uniwersalne nakazy i zakazy, nie każdy z nas jednak się z nimi zgadza. Opinie ludzkie są tutaj niezmiernie różnorodne. Czym się więc kierować w trakcie doboru stroju na co dzień, gustownego lub na specjalne okazje?

Czytaj dalej Sztuka dobierania stroju – to nie takie łatwe

Obecnie coraz częściej możemy usłyszeć głosy, zgodnie z którymi ludzie zaczynają odrzucać standardowy kanon piękna i zaczynają wybierać nieco większe kształty.

Obecnie mamy styczność z dwoma równoległymi trendami. Co prawda nadal możemy zauważyć tendencję do idealizowania wizerunku gwiazd oraz celebrytów, przy pomocy różnorakich programów graficznych, jednak coraz częściej możemy usłyszeć głosy, zgodnie z którymi ludzie odrzucają ten kanon piękna i zaczynają wybierać nieco większe kształty.

Czytaj dalej Obecnie coraz częściej możemy usłyszeć głosy, zgodnie z którymi ludzie zaczynają odrzucać standardowy kanon piękna i zaczynają wybierać nieco większe kształty.