Sprawna reklama na telebimie z szerokim zasięgiem

Nie od dziś wiadomo, że im większy zakres posiada dana reklama tym lepsze przynosi rezultaty. Wobec tego obecnie coraz więcej przedsiębiorców, biznesmenów czy też firm wykorzystuje reklamy na telebimie.

ekran ledowy

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Telebim dzięki swojej wysokiej wielkości emituje obrazy, jakie są łatwo zauważalne nawet z dalekiej odległości. Taka reklama (http://www.foliograf.pl/) na pewno trafia do większej grupy osób. Co więcej telebim można zlokalizować praktycznie w każdym miejscu gdzie są ludzie, przykładowo przy centrach handlowych lub galeriach. Z pewnością telebim oświęcim galeria (przenieś mnie do strony) niwa – ekrany ledowe na reklamy, przyciągnie dużo spojrzeń, dodatkowo telebimy pożądane byłoby umieścić przy głównych drogach albo autostradach, to znaczy wszędzie tam gdzie znajdują się różnorodne skupiska ludzi. Walorem telebimów jest to, iż nawet kiedy pogoda niedopasuje oraz na dworze jest deszczowo albo mglisto to reklamy emitowane na telebimach nadal są porządnie widoczne, a wszystko to dzięki sporemu odpowiednio podświetlonemu ekranowi ledowemu. Dzięki wyjątkowym diodom LED obraz wyświetlany na telebimach jest uwydatniony i bez trudu widoczny, wypada też przyznać, że kolorowe reklamy na telebimach o wiele bardziej przyciągają uwagę niż przykładowo plakaty. Ludzie nieraz reagują na ruch, wobec tego widząc, iż gdzieś w oddali wyświetlany jest jakiś obraz zwykle spoglądają w tamtą stronę. Jeżeli reklama jest fascynująca to istnieją duże szanse, że na dłużej zatrzymają na niej wzrok.

koncert

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
W reklamy na telebimach na pewno pożądane byłoby zainwestować, ponieważ zainwestowane pieniądze na pewno Ci się zwrócą. Musisz wyłącznie pamiętać o tym, żeby reklama, którą chcesz wyemitować była jasna, wyraźna i zrozumiała, do tego niezbyt długa i rzecz jasna interesująca, mało tego znaczące jest umieszczenie telebimu w dobrym miejscu, by zdołała ona dotrzeć do jak największej ilości ludzi. Jeśli będziesz pamiętać o tych warunkach to z pewnością Twoja reklama na telebimach dostarczy Ci niesłychanie dużo korzyści.