Przyszłość już dziś rozpościera przed nami swoje zdrowe i praktyczne rozwiązania. Bidon z filtrem węglowym to innowacyjny produkt dla każdego!

W latach nowatorskich rozwiązań naprzeciw wymaganiom turystów i podróżników, a też sportowców i reszty ludzi wychodzi eko technologia. Jeszcze parę lat temu nikt nie myślał, że będzie można bezpiecznie napić się wody z rzeki, jeziora, czy strumienia. Aktualnie jest to w zupełności dostępne dzięki ewolucji technologii, a co najistotniejsze jest to ekologiczne.

Bidon

Autor: Incase
Źródło: http://www.flickr.com
Wyjściem, które gwarantuje bezpieczne picie wody jest bidon z filtrem węglowym. To za jego sprawą nie potrzeba już nabywać wody ze sklepu, ponieważ ta w kranie w domu, czy podczas podróży ta z jeziora, czy rzeki może identycznie zaspokoić nasze pragnienie. Wyjątkowe butelki z filtrem przy odpowiednim używaniu potrafią wystarczyć nawet na kilka lat. Jedyną rzeczą, jaką musi się w nich zmieniać, to filtry węglowe, które (zależnie od producenta) po około pół roku, lub po przelaniu 100-150 litrów wody zużywają się.

Bidon z filtrem węglowym jest akcesorium wielokrotnego użytku. Jest wykonany z dużej jakości plastiku, wolnego od biosfenolu A, PCV i ftalanów. Zasada działania umieszczonego w środku butelki filtra węglowego jest prosta – woda przepływa przez naładowaną dodatnio przestrzeń filtrującą, a ujemne jony zanieczyszczeń są wychwytywane i zaciągane do powierzchni granulek węgla. Tego typu filtry węglowe muszą spełnić wymogi międzynarodowe w kwestii redukcji zanieczyszczeń organicznych oraz woni i posmaku chloru w tradycyjnej wodzie z kranu.Rehabilitacja (zobacz adres tej strony)

W chwili obecnej setki tysięcy ludzi z dużym sukcesem używa bidonów z takim filtrowaniem. Dzięki łatwości używania, ekologicznej i odczuwalnej efektywności działania oraz funkcjonalności co rusz większa ilość osób je kupuje. To całkiem zdrowa i ekonomiczna odpowiedź dla butelkowanej wody ze sklepu. Bidon z filtrem węglowym to najnowszy technologiczny trend dedykowany dla każdego, komu nie jest obojętna przyroda i zdrowie.

Wodę z tej butelki można od razu po nalaniu spożyć, ponieważ filtr węglowy działa szybko. Media i ludzie co rusz więcej mówią o przełomu w mobilnej filtracji wody. Dzięki takiemu wyjściu wytwarzamy mniejszą ilość śmieci, posiadamy mniej kosztowną i także dobrej jakości odmianę, którą mamy możliwość każdorazowo wziąć ze sobą i napełnić.