Przyszłość już dziś rozpościera przed nami swoje zdrowe i praktyczne rozwiązania. Bidon z filtrem węglowym to innowacyjny produkt dla każdego!

W latach nowatorskich rozwiązań naprzeciw wymaganiom turystów i podróżników, a też sportowców i reszty ludzi wychodzi eko technologia. Jeszcze parę lat temu nikt nie myślał, że będzie można bezpiecznie napić się wody z rzeki, jeziora, czy strumienia. Aktualnie jest to w zupełności dostępne dzięki ewolucji technologii, a co najistotniejsze jest to ekologiczne.

Bidon

Autor: Incase
Źródło: http://www.flickr.com
Wyjściem, które gwarantuje bezpieczne picie wody jest bidon z filtrem węglowym. To za jego sprawą nie potrzeba już nabywać wody ze sklepu, ponieważ ta w kranie w domu, czy podczas podróży ta z jeziora, czy rzeki może identycznie zaspokoić nasze pragnienie. Wyjątkowe butelki z filtrem przy odpowiednim używaniu potrafią wystarczyć nawet na kilka lat.

Stworzyliśmy dla Ciebie następne zajmujące informacje na interesujący Cię temat. Wejdź do następnego artykułu oraz czytaj wpis buty narciarskie.

Jedyną rzeczą, jaką musi się w nich zmieniać, to filtry węglowe, które (zależnie od producenta) po około pół roku, lub po przelaniu 100-150 litrów wody zużywają się.

Bidon z filtrem węglowym jest akcesorium wielokrotnego użytku. Jest wykonany z dużej jakości plastiku, wolnego od biosfenolu A, PCV i ftalanów. Zasada działania umieszczonego w środku butelki filtra węglowego jest prosta – woda przepływa przez naładowaną dodatnio przestrzeń filtrującą, a ujemne jony zanieczyszczeń są wychwytywane i zaciągane do powierzchni granulek węgla. Tego typu filtry węglowe muszą spełnić wymogi międzynarodowe w kwestii redukcji zanieczyszczeń organicznych oraz woni i posmaku chloru w tradycyjnej wodzie z kranu.Rehabilitacja (zobacz adres tej strony)

W chwili obecnej setki tysięcy ludzi z dużym sukcesem używa bidonów z takim filtrowaniem. Dzięki łatwości używania, ekologicznej i odczuwalnej efektywności działania oraz funkcjonalności co rusz większa ilość osób je kupuje. To całkiem zdrowa i ekonomiczna odpowiedź dla butelkowanej wody ze sklepu. Bidon z filtrem węglowym to najnowszy technologiczny trend dedykowany dla każdego, komu nie jest obojętna przyroda i zdrowie.

Wodę z tej butelki można od razu po nalaniu spożyć, ponieważ filtr węglowy działa szybko. Media i ludzie co rusz więcej mówią o przełomu w mobilnej filtracji wody. Dzięki takiemu wyjściu wytwarzamy mniejszą ilość śmieci, posiadamy mniej kosztowną i także dobrej jakości odmianę, którą mamy możliwość każdorazowo wziąć ze sobą i napełnić.