Przystojny facet powinien być ogolony! Poznaj nasze rady

Zadbany mężczyzna powinien być ogolony – stwierdzenie to bez przerwy jest aktualne w przypadku większości naszych mężczyzn. Rzecz jasna nie mówi się tu o przypadkach, kiedy ktoś ma ładnie utrzymane brodę i wąsy. Także nieduży, kilkudniowy zarost w wielu sytuacjach może dodać mężczyznom stanowczości i atrakcyjności. Jednak w codziennych okolicznościach, a co więcej w czasie najważniejszych wydarzeń, zarośnięta, z dużym zarostem twarz prezentuje się niezbyt dobrze.

mężczyzna

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Trudno wyobrazić sobie dystyngowanego pana w smokingu na swoim ślubie, posiadającego wielodniowy zarost, lub idącego w takim stanie na kwalifikacyjną rozmowę. Zadbana twarz nie tylko prezentuje się znacznie lepiej, ale świadczy też o tym, że mężczyzna dba o siebie.

Ciekawy artykuł? W takim razie namawiamy Cię, abyś przejrzał następne informacje z www (https://spark-shop.com/pl/), którą dla Ciebie opracowaliśmy. Wejdź więc w ten link.

Jeśli nie będzie mu się chciało przeznaczyć kwadrans rano na pozbycie się zarostu, to tym bardziej może on nie dbać o inne, znacznie bardziej istotne w życiu rzeczy. A przecież ogolenie zarostu nie do trudnych nie należy, szczególnie przy tak ogromnych możliwościach, jakie obecnie występują.

W każdym sklepiku czy też markecie jednym z najważniejszych towarów, które się sprzedaje, są maszynki do golenia. Trudno dziwić się temu, bo w końcu na świecie jest kilka miliardów mężczyzn i duża część z nich potrzebować będzie swoich włosów z twarzy pozbyć się w taki czy inny sposób. Kilka firm utworzyło wręcz potęgę na takich akcesoriach, rozwijając marki wyceniane na miliardy euro i rozpoznawalne na całym świecie. Duża część panów stosuje maszynki do golenia, jednorazowe lub z wymiennymi wkładami.

mężczyzna

Autor: Blue Inc
Źródło: http://www.flickr.com

Dużym zainteresowaniem cieszą się również wersje elektryczne maszynek, dzięki którym można się golić bez pianek zmiękczających zarost. Lecz najwięksi twardziele, mężczyźni na sto procent tylko się uśmiechną patrząc na te najnowocześniejsze wynalazki techniczne. W ich przypadku liczyć się będzie tylko tradycyjne golenie, techniką, jaką używali ich ojcowie i dziadkowie. Do tego celu będą im potrzebne pędzle do golenia, dobra pianka no i oczywiście bardzo ważny, a jednocześnie trochę groźny przyrząd, czyli ostra brzytwa.