Archiwa tagu: prawo

prawo

W momencie kiedy planujesz uruchomić sklep internetowy, powinieneś pamiętać o stworzeniu regulaminu dla kupujących

Komputery i internet zdominowały cały świat oraz wszystkie sfery działalności, handel bez wątpienia nie stanowi tutaj wyjątku. Wręcz przeciwnie: to właśnie sieć coraz bardziej zdobywa świat sprzedaży, oferując coraz dogodniejsze warunki dokonywania sprawunków. W tej chwili gdy planuje się założyć działalność gospodarczą powiązaną z handlem, warto uwzględnić w planach uruchomienie sklepiku sieciowego.

Czytaj dalej W momencie kiedy planujesz uruchomić sklep internetowy, powinieneś pamiętać o stworzeniu regulaminu dla kupujących

Masz problem, który Cię przerasta? Nie obawiaj się oraz nie odwlekaj – zamiast tego idź do eksperta!

Kłopoty prawne mogą niestety przydarzyć się każdemu z nas. I wcale nie oznacza to, że jesteśmy przestępcami. Wystarczy, że pod wpływem chwili nieuwagi będzie stłuczka drogowa czy też że zapomnimy opłacić dawny mandat, a już może pojawić się problem. Czasem kłopotliwe bywają również proste kwestie, takie jak np. podział spadku po zmarłych rodzicach pomiędzy dzieci czy też opracowanie pewnej umowy (kupna, najmu czy nawet odnoszącej się do zatrudnienia pracownika).

Czytaj dalej Masz problem, który Cię przerasta? Nie obawiaj się oraz nie odwlekaj – zamiast tego idź do eksperta!

Jakie świadectwa oraz certyfikaty musimy posiadać handlując z Rosją?

Certyfikat GOST-R jest to dokument, który potwierdza zgodność produktów z wymogami bezpieczeństwa i jakości, jakie zostały ustalone przez Standardy Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej.
Normy gost, certyfikaty gost, gost – wszystkie owe pojęcia są bez wątpliwości ściśle powiązane z rosyjskim dokumentem, którego właściwa nazwa opiewa: Certyfikat zgodności GOST-R.

Czytaj dalej Jakie świadectwa oraz certyfikaty musimy posiadać handlując z Rosją?