Prawie każdy właściciel przedsiębiorstwa, chciałby sprzedawać własny towar w Rosji – niepokoi go jednakże, że jest to kraj poza Wspólnotą

Całe mnóstwo polskich przedsiębiorstw marzy o tym, aby zacząć współpracę z państwami WNP (czyli prawie wszystkie państwa byłego Związku Radzieckiego). Zwykle chodzi im rzecz jasna o Federację Rosyjską, ponieważ to duży kraj.

Jednakże to co ich powstrzymuje, to konieczność wystarania się o różne upoważnienia.
Forma

Autor: Alexander Nie
Źródło: http://www.flickr.com
GOST Russia to atest jakości powszechny na rosyjskim rynku. Zasada ta została stworzona jeszcze w czasach socjalizmu i mało się pod tym względem zmieniło do dziś. Mimo pewnych kosmetycznych modyfikacji od dawna działają nierzadko stare oraz nieaktualne specyfikacje. Jednakże niewiele można z tym zdziałać, gdyż biurokracja w Federacji Rosyjskiej jest potężna, a ilość papierów, którą często należy zebrać, żeby móc sprzedawać produkty do tego kraju, jest olbrzymia.
GOST Certification jest żądane od wszystkich, którzy planują wkroczyć ze sprzedażą na rosyjski teren – -> przejdź. Rosja jest pod tym względem nieubłagana. Były w przeszłości raz na jakiś czas próby unowocześnienia norm oraz przybliżenie ich do światowych norm ISO. Chęci całkowitego scalenia jednak nie udały się i dziś mamy możliwość spotkać hybrydy typu GOST ISO 9001. Żeby uporać się z ogromną ilością papierów, warto zatrudnić w tym celu przedsiębiorstwo.

Oni zrobią w naszym imieniu wszystko, a my szybko otrzymamy GOST Certification.
Mimo wstępnych problemów trzeba zawalczyć o gost Russia, ponieważ rosyjski rynek jest ogromny i pełen możliwości dla każdego handlowca.