Podstawka pod telefon komórkowy – a więc, jak wyrobić nawyk odkładania telefonu tak, aby go nie szukać

Od lat, odkąd pokazał się pierwszy telefon, który to można było używać bezprzewodowo, ludzie rozkochali się w nim, lecz wraz z biegiem czasu, kiedy pokazały się telefony typu komórkowego, wielu z nas samych zaczęło je gubić no i to nawet i nie na zewnątrz, tylko we własnym domu.

koszt

Autor: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com

podstawka pod telefon komórkowy

Autor: Dekoria
Źródło: Dekoria
Telefony typu stacjonarnego bezprzewodowe, nawet w obecnej chwili posiadają swój osobisty „zasięg” i potrzebują ładowania. W tym celu powstała stacja dokująca, która najczęściej też obecnie jest do kupienia wraz z komórkami, zamiast zwykłej tradycyjnej ładowarki. Tego typu „stacje” dość często pozwalają nam prosto odnaleźć nasz telefon, o ile wyrobimy do tego zadania nawyk…
sprzęt na siłowni

Autor: Koen Roumen
Źródło: http://www.flickr.com
Jak można zauważyć, nasz tekst zostanie poświęcony stacjom dokującym, a dokładniej ich alternatywie, a więc podkładce przeznaczonej pod telefon komórkowy. Ta konkretna podkładka posiada bardzo podobne zadanie co napomknięta powyżej stacja, lecz nie posiada opcji do ładowania, tylko umożliwia nam odnalezienie naszego telefonu, nawet jeśli nie jesteśmy zbyt „porządniccy”.

Czy umieszczone na danej stronie (https://acana.com.pl/karma/jak-wybrac-jedzenie-dla-miesozercy/) teksty przypadły Ci do gustu? Czujesz ochotę na więcej? W takim razie śpieszymy Ci przekazać, że już czekają na Ciebie nowe wątki.

Ten konkretny nawyk odkładania w jedno miejsce, dość często bardzo pomaga, więc dobrze jest go sobie na terenie domu wyrobić. Dla tego celu podstawka pod telefon komórkowy pod telefon komórkowy bywa rozwiązaniem idealnym. Nawet jeżeli chodzimy po calutkim mieszkaniu, który ma kilka pomieszczeń, wystarczy w każdym spośród nich umieścić po takiej podkładce. Dzięki temu zawsze znajdziemy swoją komórkę. dobrze też zaznaczyć, że tego typu podkładki posiadają bardzo przeróżne formy, od zwykłego stojaka, przez specjalne magnetyczne podkładki o bardzo różnych kolorach oraz wzorach.

Niektóre mają postać na przykład zabawki. Są one idealne dla dzieci, w których to od razu warto „uaktywnić” taki nawyk, który może się przełożyć przy okazji też na inne rzeczy.