Archiwa tagu: oświetlenie

oświetlenie

Zasilacze LED – jak wybierać, czego się (nie) bać?

Stosowanie lampek reflektorowych, zasilanych nawet dwiema żarówkami LED, o mocy, która nie przekracza czterdziestu Wattów zmniejsza wyraźnie użycie prądu. W sytuacji, kiedy konsumpcyjny styl życia coraz bardziej bije po kieszeni, jednym z odczuwalnych wydatków zostały eksploatowane coraz mocniej domowe media.

Czytaj dalej Zasilacze LED – jak wybierać, czego się (nie) bać?

Zakup oraz wymienianie reflektorów i lamp w naszym aucie

Oświetlenie samochodowe to bardzo ważny element jego wyposażenia. Nikt nie wyobraża sobie jeżdżenia bez świateł, oświetlają one naszą trasę w nocy. Ich jakość a także sposób działania jest bardzo ważny, aby bezpiecznie poruszać się po drodze.Jest kilka typów reflektorów. Różnią się one między sobą sposobem kierowania światła jak również pod względem konstrukcyjnym. Produkty jednakże powinny wypełniać wiele norm a także wymagań.

Czytaj dalej Zakup oraz wymienianie reflektorów i lamp w naszym aucie

Czy warto sięgnąć po na nowoczesne żarówki o charakterze ledowym?

W obecnych czasach każdy z nas ma szansę skorzystać z najnowocześniejszego oświetlenia, które doskonale sprawdza się w danej roli. Szczególnym powodzeniem wyróżnia się wariant ledowy, coraz powszechniejszy na polskim rynku. Warto postawić na tego typu żarówki, z tego względu, że dzięki nim można zapewnić sobie ekonomiczne oświetlenie, które na pewno wpisze się w nasze preferencje.

Czytaj dalej Czy warto sięgnąć po na nowoczesne żarówki o charakterze ledowym?