Obuwie – temat rzeka, czyli co koniecznie trzeba mieć w szafie. Co kupić?

Wiele pań ma zamiłowanie do nabywania sporej ilości obuwia. Jednak tak właściwie ciężko się oprzeć robieniu zakupów, kiedy w sklepach mamy taką mnogość najróżniejszych modeli.

Jednak dobrze jest posiadać choć taki podstawowy zestaw, który będzie nam służył okrągły rok.
ciasto w formie

Autor: Tim Pierce
Źródło: http://www.flickr.com
propozycje

Autor: Vittore Comforto
Źródło: Vittore Comforto
Warto posiadać w szafie sandały clarks. Doskonałej jakości buty na pewno wytrzymają nam dłużej, niż sandały z niższej półki. To dotyczy właściwie każdych butów, bo lepiej zainwestować w świetną jakość i posiadać buty na długo. W parze z sandałami idą oczywiście wygodne japonki, jakie docenimy podczas wakacyjnych spacerów nad morzem. W okresie letnim przyda się z pewnością przynajmniej jedna para sportowych butów dobrej firmy, ale również standardowe trampki, których nie będzie nam szkoda na spacery w gorszą pogodę. Trampki to niezastąpione buty, które pasują do całego mnóstwa kreacji.
W szafie musimy posiadać eleganckie buty. Nie może zabraknąć ciemnych szpilek, ale również eleganckich półbutów. W zimnym okresie na pewno ubierzemy raczej kozaki, albo cieplejsze botki. Na deszcz przydatne będą kalosze. Są one również niezawodne na poranne spacery z psiakiem po mokrej trawie, ale na pewno też znajdziemy dla kaloszy wiele innych możliwości użycia, jak chociażby grzybobranie – wygodne buty biznesowe. Gdy chodzi o kupowanie obuwia, to z pewnością mamy tendencję do kupowania tych, które są w gronie naszych ulubionych, bo lubimy w takich butach często chodzić.

Nie ma w tym nic złego, jednak pamiętajmy aby również wyposażyć swoją szafę w taki podstawowy zestaw, który nas nie powinien zawieść.

Pragniesz poszerzyć wiedzę z owego ciekawego zagadnienia? Zatem dobrze trafiłeś. Zwyczajnie idź tutaj (http://www.studioikar.pl/pl/produkty/muszynianka/) i przenieś się do kolejnej strony.

Nawet jeśli zdarzy nam się jakaś niespodziewana sytuacja, to możemy być pewni, że w swojej szafie uda się znaleźć właściwe obuwie.