Nowe i niedrogie mieszkania w stolicy Dolnego Śląska

Mieszkania we Wrocławiu to spełnienie marzeń osób, które cenią sobie ciszę i kontakt z przyrodą, z jednoczesnym zachowaniem wszelakich udogodnień, jakie daje infrastruktura osiedlowa oraz doskonała komunikacja. Zielona, sympatyczna okolica oraz kameralny charakter mieszkań, pozwolą w pełni cieszyć się przestronnym, słonecznym mieszkaniem. Mieszkania na osiedlu we Wrocławiu spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających lokatorów.

Funkcjonalne i tanie mieszkania we Wrocławiu zaprojektowane zostały z niezwykłą dbałością o detale. Budynki powstały według nowoczesnej konwencji z płaskimi dachami. Elewacje są z drewna, efektownie okalają tarasy najwyżej położonych kondygnacji. Balustrady tarasów na niższych kondygnacjach powstały ze stali , którą ocynkowano i pomalowano. Przeszklenia, balkony i wielostronna ekspozycja – pozwalają na maksymalne wykorzystanie światła dziennego i stworzą niepowtarzalny klimat wnętrz. W 3-piętrowym budynku znajdą się 74 mieszkania: o powierzchni od 28 do 120 m2 – wszystkie z tarasami tudzież ogródkami. Parter inwestycji przeznaczono na lokale handlowo – usługowe.

bloki mieszkalne

Autor: Hans Kreul
Źródło: http://www.flickr.com

Dla komfortu mieszkańców w budynku zamontowano cichobieżne windy. W budynku znajduje się garaż podziemny wraz z kompleksem komórek lokatorskich. W środku budynków zaplanowano wewnętrzne patio, a na zewnątrz – plac zabaw (drewniane place zabaw) dla dzieci. Komfort i bezpieczeństwo mieszkańców zapewnia, wynajęta w tym celu fachowa firma ochroniarska oraz 24-godzinny monitoring. Nowe mieszkania we Wrocławiu usytuowane są z widokiem na piękny park. Ta lokalizacja sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Nieopodal osiedla znajdują się ścieżki spacerowe i do joggingu, boiska oraz place zabaw dla najmłodszych. Prestiżowa lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do centrum miasta i doskonałe połączenia komunikacyjne. Do centrum miasta można dostać się pieszo, bądź rowerem.

Tuż przy osiedlu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu lokatorzy szybko dojadą w każdy zakątek Wrocławia bez konieczności używania samochodu. Infrastruktura w pobliżu inwestycji zapewnia wygodę codziennego życia. Kilka minut spacerem od osiedla znajdują się przedszkola jak i szkoły. Nieopodal są również: bank, poczta, a także siłownia oraz basen. Na zakupy można wybrać się do marketu oddalonego o pół kilometra. Lokalizacja umożliwia łatwy dostęp do atrakcji i zabytków miasta. Kino oraz restauracje znajdują się tuż za rogiem.

Czy poszukujesz teraz czegoś interesującego? Jeśli tak, to zerknij na witrynę (www.prymat.net/oferta/wypozyczalnia/), która niewątpliwie wyda się Tobie atrakcyjna. Dotyczy ona podobnej tematyki.

Osiedle we Wrocławiu to wymarzone miejsce dla osób ceniących komfort, wynikający z połączenia lokalizacji mieszkania w urokliwej okolicy bez konieczności opuszczania centrum miasta.