Moda potrafi przysparzać problemów, ale możemy sobie z nimi poradzić? Oto parę praktycznych rad

Moda może być źródłem frustracji i satysfakcji, jest w stanie sprawiać radość, zadowolenie, ale i denerwować, powodować, że wszystkiego może się odechciewać. Za taki stan bez wątpienia odpowiadają różne mity, jakie są w naszej głowie. Są to opinie oraz poglądy usłyszane oraz podawane dalej, przez co utrwalają się, w związku z tym mamy przeświadczenie, iż są prawdziwe. To natomiast mylne przekonanie.

moda

Autor: Adrian Scottow
Źródło: http://www.flickr.com
Przykładowo wiele panien młodych potrafi wydać sporo pieniędzy na suknię ślubną, ponieważ uważa, iż im więcej kosztuje, tym lepszy okaże się rezultat końcowy. Może ma to znaczenie wśród wyższych sfer, jednak z pewnością dla ogromnej większości z nas, podstawą będzie fason, materiał, jak również to w jaki sposób się w danej kreacji czujemy.

Istotne jest to, że dane, które zawiera ta witryna, Cię zafascynowały. Wejdź więc na poniższy i przeczytaj na stronie omawiane materiały.

To jest zdecydowanie bardziej istotne od tego, jak dużo wyłożymy pieniędzy na konkretną suknię. Można te rady odnieść również do innych sytuacji, całkiem innych części garderoby, przykładowo szaliki Wrocław albo też walizki Częstochowa – walizki Częstochowa.

Kolejny mit dotyczy tego, by budować swoją stylizację wokół pojedynczego, najistotniejszego elementu. Wiadomo, iż neutralne jak najprostsze tło jest fajnym pomysłem, jeśli chcemy podkreślić odważniejszy fragment garderoby, dajmy na to wielką kolię czy balową spódnicę. Nie oznacza to natomiast, iż należy ograniczyć się do jednej takiej rzeczy. Jeśli mamy kilka takich elementów to musimy się postarać, aby równomiernie je rozłożyć, żeby nie robić efektu nieskładnego zbiorowiska ubrań i dodatków. Kolejny mit mówi o tym, że jeśli chcemy podkreślić kobiecą budowę to powinnyśmy przewiązać talię paskiem. Oczywiście, iż podkreślenie zwężenia w talii pomaga, aby zrobić wrażenie bardziej “kobiecej” budowy, lecz wcale nie znaczy, że figura klepsydry to jedyny “kobiecy” i pożądany wzór.

Nie zapominajmy, aby podkreślić sylwetkę za pomocą skrajnie różnych kolorów, krótkich kurtek, jak i dużych dekoltów. I jeszcze jeden mit, który mówi o tym, by wydawać dużo pieniędzy na ponadczasowe klasyki, żeby prezentować się faktycznie modnie. Prawda jest jednak taka, że możemy inwestować, w co chcemy. Wiadomo, że w szafie powinna się znaleźć mała czarna czy świetnie skrojona biała koszula. Jednak nie musimy płacić za te rzeczy majątku, tak naprawdę są to klasyki oraz nigdy nie wyjdą z mody, więc zawsze można je kupić. Odnosi się to zresztą do wielu innych rzeczy, jak dresy męskie Puma albo biustonosze do karmienia – dresy puma na Ceneo.