Moda męska – co się ubiera w teraźniejszym sezonie? Trendy wiosna – lato 2015

Wiosna w każdym calu, w sklepach mamy już cały asortyment tak samo na wyszczególnioną porę roku, jak i na lato. Nie ma w ich asortymencie zbyt kontrowersyjnych projektów, albowiem właśnie są zbyt krzykliwe a przeto niesprzedażowe. Co zatem Panowie powinni mieć na sobie w bieżącym sezonie?

Moda męska

Autor: See-ming Lee
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy chodzi o kolorystykę, to moda męska w rzeczywistości nie podlega przebojowym odmianom i co roku powtarzają się takie same palety kolorów, w takim przypadku osoby które spodziewały się czegoś nowego, będą zawiedzione. Trzeba jednak wiedzieć jak co nosić, by prezentować się dobrze: zobacz tu . Niezbicie hitem tego sezonu stanie się paleta niebieska o bardzo okazałym spektrum: od błękitów, poprzez wytężony niebieski, aż po granat. Ta kolorystyka pojawia się w mniejszym czy też znaczniejszym natężeniu w realnie każdej kolekcji dużych domów mody. Kilka firm postawiło nawet wyłącznie na odcienie niebieskiego. Nadzwyczaj regularnym trendem jest dodatkowo biel, ale nie tak nieposzlakowana, lecz rozkosznie szarawa. W kolekcjach wiosenno-letnich nie może bez wątpienia braknąć koloru beżowego i w tym sezonie podobnie jest on mocno zużywany. Gdy chodzi o detale, to w największym stopniu wyrazistym i zarazem nowym biegiem tegoż sezonu w modzie męskiej są wszelakiego modelu wzorki na tkaninach. I nie są to słynne od wielu lat kraty i prążki, lecz wzory roślinne. Porcja ubrań nimi ozdabiana jest stonowana, jednobarwna i ledwo widoczna na tkaninach, inna wybitnie kontrastowa. Słynne będą również nadruki inspirowane architekturą i sztuką, ale również odzież będące jakby podwaliną do wydruku obrazowych fotografii. Interesującym trendem jest spożytkowanie skóry i tkanin będących jej namiastką. I nie są to tylko przyzwoicie znane kurtki , lecz także inne części szafy – spodnie, marynarki, koszule – Kastor.

Moda męska

Źródło: http://pixabay.com
Dla wielu postaci impulsy roślinne lub choćby barwa rubinowa będzie czymś nie do ubrania, inni się w tego typu motywach zakochają. Ja to mówią : „Są gusta i guściki”, wobec tego też nie mamy wątpliwości, że jednym dany wzór może się podobać, a innym nie. Moda to istotny aspekt, o który nie powinny troszczyć się wyłącznie kobiety.