Miłośnicy Apple mówią, że amerykańska marka jest najlepsza na całym świecie, wobec tego kupują ich telefony i są im wierni

Jeśli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami iPhone lub iPad, to należy pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu swojego sprzętu. Nie jest on tani, dlatego tym bardziej będzie nam smutno, jeśliby zarysował mu się wyświetlacz.
Warto prawidłowo zabezpieczać własny smartfon, żeby nie zarysował się na przykład przez klucze, kiedy włożymy telefon i klucze do plecaka do jednej przegródki.

Czerwona gaśnica

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

Niestety po tak bliskim spotkaniu nasz ukochany smartfon będzie miał zarysowaną szybkę. Aby tego uniknąć warto kupić etui 5S – (etui do 5s).

Absorbujący materiał? Jeżeli tak sądzisz, to kliknij ten link, w serwisie imprezy gwiazdkowe, który w tamtym miejscu znajdziesz, także jest coś interesującego!

Ma ono przeróżne odcienie lub modele. Mamy szansę nawet zamówić popularne ostatnio pokemony – nasz nowiutki Apple będzie wyglądał jak żółty Pikachu. Jeśli kupiliśmy iPhone 4 etui (zobacz iphone 4 etui) także będzie nam potrzebne. Modeli jest tyle, że na pewno znajdziemy coś idealnego. Naturalnie dostęp do wszystkich gniazd nie przysporzy żadnego kłopotu.

targus vuscape

Autor: Emilio Küffer
Źródło: http://www.flickr.com
Idealnym pomysłem może być także etui Targus Vuscape. Jest szalenie eleganckie oraz pomaga zabezpieczać nasz smartfon. Jest wiele dostępnych kolorów tego etui.

Zaintrygował Cię ten artykuł? Wejdź w poniższy link i pod nim umieszczona jest moja strona internetowa (https://e-hunter.pl/przysmaki-dla-psa) z kolejnymi wiadomościami na wybrany wątek.

Jednak to co najważniejsze jest we wnętrzu – mianowicie mięciutka wyściółka, która zabezpiecza. Etui Targus Vuscape (sprawdź targus vuscape) ma zastosowanie standu, zatem ułatwi nam to pisanie oraz czytanie. Zobaczymy tu również miejsce na rysik, który jest przeznaczony do wodzenia nim po ekranie.

Naturalnie ten model ma łatwe wejście do wszystkich portów, zatem nie trzeba ściągać pokrowca, aby naładować telefon albo słuchać muzyki. Takie etui spowoduje, że będziemy kochać swój smartfon tym bardziej.