Który gadżet reklamowy może posłużyć jako ochrona przed promieniami słonecznymi?

W asortymencie agencji marketingowych jest szeroka paleta różnych gadżetów, jakie można by rozdawać dotychczasowym i potencjalnym interesantom prowadzonej przez siebie spółki.

Mogłyby być to smycze, bluzy, długopisy lub czapki z daszkiem.
Są one znakomitym nośnikiem promocyjnym, ponieważ mają dość dużą powierzchnię, na której można umieścić niemalże jakikolwiek nadruk. Poza tym taką czapkę można wkładać codziennie przez kilka miesięcy w roku, więc zamieszczoną tam reklamę może zobaczyć dużo osób. Sama czapka może posiadać praktycznie dowolny odcień, a jej obwód można ustalać przy pomocy łatwego w użyciu zapięcia. Jest ona wyprodukowana z bawełny, co powoduje, że jest niezwykle przyjemna w dotyku. Jej cena to tylko parę złotych, z tego też powodu czapki z daszkiem z nadrukiem są doskonałym pomysłem na np. wyróżnienia w organizowanym na np. pikniku biznesowym konkursie. W wypadku zakupu większej liczby czapek, maleje także cena pojedynczej czapki – więcej opinii na ten temat| -. Można by również zamówić model, jaki ma jednolity biały fragment materiału nad daszkiem. Bardzo poprawia to czytelność umieszczonych w tym miejscu nadruków reklamowych.

Kubek malowany ręcznie, ceramika bolesławiecka

Autor: „Manufaktura”
Źródło: „Manufaktura”
Funkcjonuje wiele różnorodnych modeli takich czapek.

Nie czekaj- przejdź do strony (https://mojekrzesla.pl/osrodek-zdrowia/szafy-lekarskie.html), aby poznać dodatkowe fakty na opisywany w wpisie zagadnienie. Czekamy na twoją opinię!

Odróżniają się np. materiałem wykorzystanym do ew. wzmocnienia daszka. Mógłby to być pleksi lub karton. Naturalnie daszek nie musi zostać wzmacniany, jednak stanowczo wydłuża to jego żywotność. Zazwyczaj tego typu czapka składa się z 6 elementów, z których każdy może posiadać inny odcień.

Atutem takiego towaru jest jego uniwersalność również przez wzgląd na docelową grupę odbiorców. Tego typu czapkę z daszkiem mogą wkładać praktycznie wszyscy: kobiety, dzieciaki czy panowie.