Konstruowanie wizerunku za pomocą biżuterii

Biżuteria od stuleci upiększa ciała kobiet. Metale szlachetne są najbardziej wykorzystywanymi materiałami z jakich wykonuje się biżuterię. Trendy w modzie przekształcają się w każdym sezonie, aczkolwiek poniektóre tworzywa w żadnym wypadku nie stają się nudne.

Aktualnie hurtownia jubilerska oferuje przeróżnego typu wyroby. Jedną, godną polecenia znajdziesz – szczegóły tutaj tu. Tam każda kobieta, niezależnie od preferowanego stylu wśród wielu niesamowitych wyrobów odnajdzie z pewnością coś dla siebie. Biżuteria to nie tylko pierścionki, obrączki, lub kolczyki. Jubilerzy wykonują unikatowe wyroby okolicznościowe zestawiając ze sobą tradycyjne technologie z dzisiejszymi formami. Nawet w dzisiejszych czasach jest w stanie pełnić funkcję wyznaniową, symboliczną, uwydatnienia statusu społecznego, użytkową i ozdobną.
Srebro jako metal szlachetny bardzo dobrze nadaje się na każdego typu biżuterię. Ładne kolczyki, czy pierścienie z kamieniem Oliwin będą cudowną ozdobą strojów powszednich i wyjściowych. Oliwin w dobrej cenie znajdziesz tutaj – więcej. Srebro potrafi różnić się odcieniami w zależności od kompozycji pozostałych metali, jakie korygują ich prawdziwe własności.
hurtownia jubilerska

Autor: marielinden4
Źródło: http://www.flickr.com
Poniektóre metale i kamienie, z jakich zrobiona jest biżuteria nie tylko zachwycają swoim wyglądem, lecz mają w sobie także właściwości zdrowotne. Dobroczynnego działania biżuterii można doznać, nosząc niewielką bransoletę, kolczyki, czy też wisiorek z wybranym minerałem.

Ponieważ srebro w przyrodzie występuje o wiele częściej niż złoto, jego cena jest stanowczo niższa i każdy może sobie ją kupić.
Poprzez ubranie i odpowiednią biżuterię jesteśmy w stanie kreować swój wizerunek i uwypuklać indywidualność.