Kiedy zakupy tradycyjne przegrywają z zakupami internetowymi. Plusy i minusy zakupów internetowych i tradycyjnych

E-commerce, czyli elektroniczny handel zdobył w ostatnim czasie nowych zwolenników. Komfort i wygoda robienia zakupów w internecie jest ich niekwestionowaną zaletą. Pośród zwolenników e-handlu spotkamy nie tylko ludzi młodych, lecz też coraz częściej ludzi starszych.

Na wzrost zainteresowania elektronicznym handlem niezaprzeczalnie wpływ miały przemiany społeczne, które zrodziły się na skutek informatyzacji i technologizacji życia – poznaj dodatkowe informacje. Na terenie polski zjawisko to jest dość młode, ale rozwija się w zastraszającym tempie.
zakupy online

Autor: Highways England
Źródło: http://www.flickr.com
Deklarację wirtualnego shoppingu składają osoby, które mają w planach kupno prezentów i gier komputerowych – źródła. Rzadko w sklep internetowy klienci dokonują zakupu aparaty czy odkurzacze. Mała popularność tych produktów wiąże się z niskim poczuciem bezpieczeństwa u konsumentów. Sprzęty RTV i AGD są to artykuły stosunkowo kosztowne, dlatego mało kto podejmuje ryzyko kupując je drogą internetową.
W sklepach tradycyjnych o wiele częściej kupujemy spożywcze artykuły.

To znakomity pomysł, żeby przeanalizować omawiany wpis, ponieważ inne nasze strony (http://www.zbiornikicisnieniowe.pl/) mają podobne treści, które zaabsorbują Cię totalnie.

Klasyczny kanał sprzedaży preferują klienci poszukujący produktów takich jak: chemia gospodarcza,ogrodnicze artykuły, kosmetyki i meble.

W sklepach internetowych dobrym popytem cieszą się: filmy i muzyka, sprzęt komputerowy, sprzęt sportowy i telefony komórkowe.

Istnieją też sektory, które radzą sobie dobrze zarówno w sprzedaży internetowej jak i w handlu tradycyjnym.

Są to sklepy, które mają w ofercie odzież i obuwie.

Masz ochotę ciągnąć dalej wciągającą treść? Zatem nic nie stoi na przeszkodzie – kontynuuj przeciwpożarowa odzież ochronna na następnej stronie.

Zarówno w sklepach tradycyjnych jak i w internetowych dobrze sprzedadzą się też różnorodne nietypowe i oryginalne gadżety.