Kiedy masz swoje magazyny, zadbaj o komfort kierowców i bezpieczeństwo własnych robotników!

Gdy nadzorujemy prywatny interes, częstokroć mamy do czynienia z rozmaitej maści dostarczycielami. W zależności od rodzaju działalności kontakt ten miewa wieloraką jakość i częstotliwość.

mieszkanie - obrazek

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Jak uprościć życie i pracę sobie i kierowcom?
lustra magazynowe

Autor: Franklin Park Library
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli mamy sklep ewentualnie skład, do którego podjeżdżają samochody dostawcze, ciężarówki bądź nawet TIRy, do głębi uświadamiamy sobie, jak istotne jest to, co rozgrywa się w punkcie rozładunku naprowadzacze kół. Naszym obowiązkiem jako zarządcy terenu jest zapewnienie bezpieczeństwa.

Przejdź do artykułu, który jest pod tym linkiem oraz czytaj więcej opony całoroczne 13 na ów temat, który widocznie Cię zaintrygował. Nie wahaj się!

Początkowym, dość nieistotnym pozornie etapem, jest założenie układu odbojnic. Tego typu naprowadzacze kół, jakie da się wkręcić do ziemi albo zalać betonem, efektywnie ułatwiają kierowcy dużego pojazdu wmanewrować w odpowiednie miejsce rampy. Odbojnice sporządzone są z różnej wielkości rurek stalowych, pokrytych często powłoką cynkową, dzięki czemu nie zarysowują się szybko i są odporne na czynniki atmosferyczne. Dla normalnej organizacji nie jest to kolosalny koszt, a zdecydowanie podwyższa komfort pracy tak kierowcy ciężarówki, jak i wykonawców rozładowujących towar.

Innym stosownym sposobem są różnego typu lustra magazynowe. Można je wieszać nie tylko w środku (wówczas użyteczne są np. przy manipulowaniu wózkiem widłowym), ale również na zewnątrz, chociażby przy drodze wewnętrznej względnie przy podjeździe do rampy.

Jak sądzisz? Czy dane na opisywany wątek są fascynujące? Jeżeli tak, to przejrzyj tekst (https://kolodziejczyk.sklep.pl/adbi/treserki-miesne-dla-psow-adbi), a znajdziesz w nim mnóstwo fenomenalnych wiadomości, które przykują Twą uwagę.

Patrząc w nie, dostawca będzie w stanie z wyższą dokładnością wjechać w bramę czy pomieścić się przy rampie rozładunkowej. Koszt tego typu rozwiązania jest nieistotny.

Wskazane jest pomyśleć nad takim zakupem i jednocześnie rozważyć, czy w danym miejscu lepsze będzie lustro płaskie, czy być może zakrzywione, które jest w stanie dać szerszy obraz.