Każda forma promocji jest dobra, by zyskać nowych klientów i dobry rozgłos

życie dzisiejszego człowieka jest tak szybkie, że wymaga to od wielu spółek dopasować się i odpowiedniej promocji.
Nieczęsto jest tak, że stać jakąś firmę na szalenie kosztowne reklamy w telewizji albo w popularnych gazetach.

fotka - firmy

Autor: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com
kobieta w szpilkach

Autor: GabboT
Źródło: http://www.flickr.com
Zdecydowana większość spółek (na pewno 95%) musi szukać tak samo pomysłowych, ale znacznie mniej kosztownych sposobów. Jeśli przykładowo mamy sklep albo lokal użytkowy, to możemy dla przykładu wydrukować plakaty i rozwiesić je w okolicy. Co może być umieszczone na takim plakacie? informacja o tym, na jakiej ulicy znajduje się nasze lokum (niektórzy drukują także małą mapę, gdyż ludzie są po prostu wzrokowcami). Możemy także dopisać coś o aktualnych promocjach i przykładowo zniżkach dla nowych klientów. Plakat wcale nie musi być wielki czy drogi, ale jednak powinien przyciągać wzrok. Wobec tego najlepiej byłoby, aby był kolorowy.

Czy takie tematy Cię intrygują? Raźno zatem kliknij tu – ta wiarygodna strona (http://www.sklep.effector.com.pl/) zapewne także bardzo Cię zainteresuje!

Owszem będzie wtedy droższy, ale na pewno się nam to zwróci w postaci nowych klientów oraz większych wpływów do kasy. Pamiętajmy też o tym, żeby wydrukować odpowiednią liczbę plakatów. Nie powinno być ich za mało, ale też nie za dużo. Fatalnie będzie, jeżeli plakaty będą nam później zalegać w magazynie. To tak, jakbyśmy wywalili pieniądze do kosza.

Przed podjęciem decyzji o wydruku trzeba wykonać projekt plakatu oraz rzecz jasna znaleźć dobrą drukarnię. Musi być ona rzetelna i uczciwa. By nie przepłacić, należy zrobić małe rozpoznanie. Powinniśmy zadzwonić do kilku drukarni oraz porównać ceny.