Jaką rolę mogą spełniać małe misie oraz co są w stanie uratować?

Od jakiegoś momentu w polskim prawie działa artykuł, który nakazuje wszystkim przechodniom poruszającym się poza terenem zabudowanym w godzinach nocnych mieć jakiekolwiek odblaskowe elementy.

Dla przykładu mogłyby to być paski bądź specjalistyczne taśmy czy koszulki.
miś obdlaskowy

Autor: order_242
Źródło: http://www.flickr.com
Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, przeróżne agencje marketingowe oferują interesantom specjalne maskotki. Mogą być one wyprodukowane przykładowo w postaci różnych zwierzaczków, które rodzice kupują dla swoich pociech. Niezwykle popularnym obecnie produktem jest miś obdlaskowy. Jest on wielkości ok. 10 cm. Tego typu miś może posłużyć jako breloczek, który można przy pomocy sznureczka przywiązać do plecaka.

Jeżeli zaciekawił Cię omawiany w tym miejscu materiał, bez wahania sprawdź jeszcze towarzyszące informacje (https://alwro.com.pl/obrobka-cieplna/hartowanie-ulepszanie-wyzarzanie-normalizowanie/) – one również są warte uwagi.

Jest to niezwykle tani produkt, więc warto byłoby kupić parę sztuk oraz przymocować w różnych miejscach plecaka dziecka. Takie maskotki produkowane mogą być w różnych kształtach i kolorach. Mogłyby być płaskie lub trójwymiarowe.

Nie bez znaczenia jest także to, że na takich produktach można by umieszczać dowolny druk. Innymi słowy można by w oczach swoich potencjalnych klientów skojarzyć spółkę z bezpieczeństwem na szosach i bezpieczeństwem najmłodszych. Taki odblaskowy miś jest dostępny niemalże wszędzie w sklepach z zabawkami, w internecie czy też nawet w marketach z artykułami dla dzieci w wieku szkolnym czy w kioskach.

Na misiu może zostać wykonany dowolny nadruk przy pomocy sitodruku lub tampodruku. Zakupując takiego miśka trzeba tylko upewnić się, czy taki towar stanowi środek ochrony indywidualnej według ustawy Ministra Gospodarki z 21.12.2005 r.