Jaką biżuterię podarować swej damie – przewodnik

Kobiety uwielbiają wkładać biżuterię, zaś jeszcze bardziej lubią ją dostawać od swoich dżentelmenów.
Niestety świat błyskotek jest dla nas często obcy, ale to nie przyczyna aby się wycofać! Przygotowałem kilka zasad, którymi możemy się pokierować nabywając biżuterię swym paniom.

A więc zdecydowałeś, że tym razem darujesz swej kobiecie biżuterię. Gdyby to były zrękowiny, sprawa byłaby relatywnie prosta. Miałbyś tu niesłychanie ograniczony wybór. Zaś wszelakie inne okazje pozwalają na wybór prezentu z całej gamy. A jest w czym przebierać: srebro, platyna, pierścienie, kolczyki, kolie, bransoletki, rubiny, perły. Głowa boli! Co więcej biżuteria, jak gros elementów damskiego okrycia, podlega głębokim wpływom mody. Tak więc trudno tu mówić o sztywnej klasyce.
modern car - BMW

Autor: Yahya S.
Źródło: http://www.flickr.com
hurtownia jubilerska

Autor: Calvado
Źródło: Calvado
Trzeba na początek zerknąć w przeszłość oraz poszukać natchnień w czasach naszych babuń jak też dziadków. Nasi przodkowie wyznawali w tym miejscu podstawową zasadę: biżuterię prezentuje się jedynie paniom bliskim. Będzie to głównie wybranka serca, lecz także mama, siostra czy córka. Biżuteria to bowiem nadzwyczaj zobowiązujący podarunek. Dama, która nie czuje się związana z mężczyzną ofiarującym jej klejnoty, może, a wręcz powinna, podarek zwrócić. Następna reguła nawiązuje do kobiecej wytworności, w jakiej obowiązuje zasada harmonii. Doskonałym miejscem na kupowanie tego rodzaju przedmiotów będzie hurtownia jubilerska.

Kupując biżuterię dla swej wybranki, pamiętaj, że nawet jeśli Twe uczucie jest płomienne, podarek nie musi krzyczeć. Tego rodzaju kosztowności są bardziej kropką nad „i” aniżeli kluczowym punktem programu.