Interesujący pomysł na upominek dla dowolnej aktywnej kobiety

Ciekawym pomysłem na upominek dla dowolnej kobiety, która często wyjeżdża na różne wyjazdy może być elegancki dodatek do jej torebki w postaci niewielkiej kosmetyczki, w której mogą znaleźć się wszystkie potrzebne rzeczy.

Bez żadnego kłopotu zmieszczą się w tamtym miejscu kosmetyki, cążki do paznokci – jednym słowem wszystko to, czego kobieta potrzebuje, żeby poprawić własny wygląd, a zarazem nastrój. Dobra kosmetyczka z filcu mogłaby być wytwarzana w różnych rozmiarach – chociażby 30×20 centymetrów oraz grubości 6 centymetrów. Tego typu kosmetyczka może być zapinana na suwak, który pod względem kolorystyki będzie komponował się z samą kosmetyczką. Przykładowo jeśli jest ona szara, to zamek może być różowy. Jeśli zamawia się ją u producenta, często można by dobrać dowolne kolory tego towaru. Warto zaznaczyć, że filc jest materiałem ekologicznym, zatem z pewnością spodoba się ludziom, dla których przyroda jest w życiu ważna.
pieluchy

Źródło: http://www.sxc.hu/
Tego typu kosmetyczka może być wykorzystywana jako przybornik do makijażu lub nawet jako piórnik dla nieco młodszych klientek. W środku kosmetyczki jest przegródka, która ułatwia zachowanie porządku. W takiej pomysłowej kieszonce można przechowywać różnego typu drobiazgi. Taki towar doskonale nadaje się na szykowny prezent dla dowolnej kobiety. Co interesujące można by zamówić wykonanie na takiej kosmetyczce własnego napisu albo znaku firmowego. To może być też doskonały gadżet promocyjny dla określonej grupy klientów. Wykonuje się to za pomocą sitodruku lub haftu termotransferowego.

Cena takiego produktu nie jest wysoka i może wynosić poniżej pięćdziesiąt złotych. Każda pani uraduje się z takiego prezentu i na pewno będzie jej się przydawać np. w podróży.