Fototapety: metoda na optyczne powiększenie malutkiego salonu

Jeżeli masz niewielki pokój dzienny w bloku, spożytkuj fototapetę. To przetestowany sposób na optyczne powiększenie salonu a także na ożywienie jego aranżacji.
W małym pokoju dziennym w bloku wspaniale sprawdzą się fototapety z pejzażem, np. miasta. Im będzie on bardziej rozległy, tym powierzchnia niewielkiego salonu w bloku wyda się większa.

biała kuchnia

Autor: Stepnell
Źródło: http://www.flickr.com

Fototapety na zamówienie (url ) dobrze jest wyeksponować w kąciku wypoczynkowym, np. na ścianie za kanapą, na wprost niej bądź w aneksie jadalnianym. Jeśli salon jest urządzony dosyć oszczędnie, z prostymi sprzętami, można dobrać fototapetę wielobarwną.

Czy pragniesz, poznać inne tego rodzaju wiadomości? Jeżeli tak, to wejdź na ten odnośnik oraz zobacz w artykule (https://www.meblemagnat.pl/) więcej porad. One zapewne też Cię zainteresują!

Przeważnie jednak bezpieczniejszym wyjściem jest fototapeta w stonowanej kolorystyce – utrzymana w brązach bądź czarno-biała. W małym salonie w bloku robi wrażenie, będzie efektowna, a nie przytłoczy. Ważne jest również to, że łatwiej dopasować do niej pozostałe elementy wystroju, jak zasłony, tapicerkę, umeblowanie aniżeli do fototapety kolorowej. Fototapeta z intensywnym bodźcem, fotografią roślinki w makroskali lepiej będzie wyglądała w dużym pomieszczeniu. Mały pokój dzienny w bloku mogłaby zwyczajnie zacieśnić. Gdzie możesz kupić fototapety? Fototapety znajdziesz w każdym z supermarketów bfototapety (sprawdź naszą propozycję), a także w sklepach internetowych, jakie mają ich bogatą ofertę i zazwyczaj, prócz własnych deseniów, realizują fototapety na zamówienie.

fototapeta do kuchni

Autor: Sharon & Nikki McCutcheon
Źródło: http://www.flickr.com

Możesz przesłać własne zdjęcie do marketu mejlem po czym sprecyzować, na jakich rozmiarach fototapety nam zależy (może zająć ona całą ścianę w niedużym salonie w bloku). Te w formacie XXL otrzymuje się w kilku idealnie do siebie dopasowanych częściach (są samoprzylepne). Realizacja zlecenia trwa 3-8 dni kalendarzowych. Fototapety w kuchni (ciekawie napisane tutaj: to z kolei niezwykły pomysł na wprowadzenie nowoczesności do wystroju. Nawet jeśli twa kuchnia umeblowana jest w sposób tradycyjny, to dzięki fototapetom będziesz mógł ją przeobrazić i wzbogacić. Wzory kwiatowe, owocowe, ilustracje przyrody, delicji, motywy abstrakcje – to tylko poniektóre wśród licznych propozycji fototapet do kuchni. Nie trzeba wydawać wielkich pieniędzy a także nie trzeba również poświęcać wiele czasu na to, by wprowadzić efektowne metamorfozy.