Dom powinien nam zapewniać przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa

Tak przynajmniej powinno być z definicji. Bez znaczenia bywa jego metraż, Wyposażenie, ale to, aby każdy z domowników chętnie do niego powracał.
Zastanówmy się, z jakich przyczyn z przyjemnością chcemy do niego wracać.

akcesoria
kierowca

Autor: Presidencia de la República Mexicana
Źródło: http://www.flickr.com
regał

Autor: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting
Czy z tego powodu, że bywa przytulny, czy dlatego, iż bardzo lubimy swoje łóżko, stolik, czy regał wiszący na ścianie? Najprawdopodobniej jednak nie z tych pobudek, bo gdyby nawet był niezwykle bogato urządzony, to w sytuacji, kiedy nikt czy nic przyjemnego tam na nas nie czeka, te powroty na pewno nie będą miłe.

Opisywana tutaj tematyka jest według Ciebie cenna? Jeśli tak, to wejdź dalej, który publikuje zbliżone tematy.

Taki dom ogromnie traci na wartości.To są przecież jedynie sprzęty, które przy każdej sposobności jest możliwe wymienić – kochanego człowieka już tak łatwo nie zastąpimy kolejnym. Miłość, przyjaźń, obopólne zaufanie, życzliwa i ciepła atmosfera – to najlepsza definicja domu, a nie cztery ściany, wśród których nie odszukamy najbardziej ważnych dla każdego jednego człowieka uczuć.

Zainteresował Cię ten wpis? Chcesz kolejne? Wobec tego jesteśmy tam (http://www.commaxpolska.pl/elektrozamki-trzpieniowe) – wystarczy kliknąć w poniższy link i czytać szczegółowe opisy.

Szczęścia bycia z najbliższymi nic nie jest w mocy zastąpić – ani najdroższy telewizor, ani milutki dywanik pod stopami, ani też regał na którym mieszczą się nasze pamiątki. Dom to coś o wiele więcej aniżeli sprzęty – to niepowtarzalna więź łącząca wszystkich domowników – nierozerwalna, mocna. Dom to świadomość, iż gdyby nawet cały świat był do nas w opozycji , dokładnie w tym miejscu mamy możliwość się ukryć przed całym złem.

W czasie pędu za wszystkim co najlepsze, wielu powinno wziąć sobie to do serca, iż za żadne pieniądze świata nie zbudujemy prawdziwego domu, jeśli zabraknie w nim tych najważniejszych wartości. Czasami zdarza nam się o tym nie pamiętać. Niestety.