Dlaczego telebimy wykorzystuje się w trakcie trwania ogromnych imprez masowych?

Telebimy to ekrany wizyjne, które wyświetlają wielokolorowe obrazy. Wykorzystuje się je, jako nośnik reklam wielkoformatowych oraz podczas wielkich imprez masowych. Urządzenie to jest niezwykle popularne i od pewnego czasu mało które wydarzenie może odbyć się bez jego użycia.

koncert na ekranie

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Zastosowanie telebimu przynosi dużo korzyści. Ma on wielką przewagę nad innymi metodami wyświetlania obrazów w ogromnych rozmiarach. Odmiennie od projektorów, czy wielkoformatowych ekranów plazmowych niezależnie od warunków atmosferycznych takich, jak duże nasłonecznienie lub deszcz, zawsze ukazuje czytelny i widoczny obraz. Zdają sobie z tego sprawę organizatorzy dużych imprez masowych, którzy praktycznie zawsze korzystają z telebimów (przeczytaj informacje). Niezależnie od rodzaju eventu na jakie się wybieramy obraz wyświetlany na telebimie jest wyjątkowo przydatny. Podczas wydarzeń sportowych, jak np. konkurs w narciarstwie alpejskim, widz ma możliwość oberwowania całych zjazdów zawodników na wielkim ekranie, ponieważ na żywo widoczna jest jedynie koniec trasy narciarskiej. Taka sama sytuacja ma się w przypadku koncertów i festiwali muzycznych.

reklama

Źródło: www.medas-media.com.pl
Piosenkarze śpiewający na scenie często nie są widoczni z końcowych rzędów widowni. Dzięki telebimowi fani mają możliwość nie tylko wysłuchać hitów swojej ulubionej gwiazdy, ale również obejrzeć w przybliżeniu, jak wygląda na żywo i prezentuje się na scenie.

Te interesujące posty posiadają swoją kontynuację. Pragniesz się z nią zaznajomić? Więc idź do strony Książeczki dla dzieci i tam ciesz się frapującymi wątkami.

Telebim miał również swoje przeznaczenie w trakcie organizacji tzw. stref kibica na Mistrzostwach Europy 2012 w Polsce w piłce nożnej.

Czy nasz post zdaje się być ciekawy? Masz ochotę zgłębić więcej treści na podobny temat? Więc kliknij tutaj i przeczytaj nowy opis.

Dzięki niemu tysiące kibiców, którym nie udało się nabyć wejściówek na mecz mogło zebrać się w większym gronie i wraz z innymi kibicami doświadczyć wielkich emocji, obserwując mecz oraz popijając napoje alkoholowetudzież przegryzając różne zakąski

Jak można zauważyć telebimy (sprawdź dodatkowe informacje) sprawdzają się rewelacyjnie nie tylko w kampaniach promocyjnych, ale jednocześnie są wyjątkowo pomocne przy organizacji dużych eventów. Niezależnie od warunków zachowują rewelacyjną jakość obrazów i bardzo dobrze wykonują swoje zadanie. Sprawiają, że wydarzenie jest znacznie atrakcyjniejsze i przyciąga mnóstwo widzów.