Dla wszystkich amatorów kolarstwa, czyli jak wybrać idealny rower dla wszystkich członków rodziny

Rowerowa wycieczka to idealny sposób na zdrowe spędzanie czasu wolnego na świeżym powietrzu. W momencie, gdy udajemy się na nią z całą rodziną, zysków może być znacznie więcej. Żeby jednakże rodzinna przejażdżka była udana, trzeba zatroszczyć się o to, żeby każdy członek rodziny miał komfortowy rower. Jak nabyć odpowiedni rower dla dzieci i dla rodziców?

rowerek

Autor: David Mulder
Źródło: http://www.flickr.com

Pasujący rower dla taty powinien nie tylko być bezpieczny, lecz także spełniać najwyższe wymagania, jak np. jazda górska czy po wyboistych drogach. Świetny wybór stanowi w tym przypadku rower Trek. Firma ta zajmuje się produkcją przeróżnych rowerów, koncentruje się jednak na rowerach przeznaczonych do górskiej jazdy. Rower Trek zapewni tacie stosunkowo najwyższy komfort, pozwalając mu cieszyć się jazdą. Jeśli chodzi o rower dla mamy, musi on być bardziej przeznaczony do jazdy po mieście – dzięki temu doskonale sprawdzi się np. podczas jazdy do biura. Godną zastanowienia ofertę dla mam prezentuje marka Gazelle.

Interesuje Cię, co to są moje źródła (http://www.surfpoint.pl/blog/nauczyc-sie-kitesurfingu)? Jeżeli tak, to należy wejść w poniższy link i tam znajdziesz dużo frapujących treści na ten temat.

Rower Gazelle wyróżnia się poręczną i lekką formą, która z pewnością oczaruje wszystkie panie. Ponadto rower Gazelle jest również wyposażony w praktyczny i pojemny koszyk, w którym z łatwością pomieszczą się zakupy czy damska torebka: bonusowe informacje. Najistotniejszy problem stanowi jednakże kupienie roweru dziecięcego. Musimy tutaj zwrócić szczególną uwagę na sprawne hamulce i na inne zabezpieczenia, które sprawią, że nasze dziecko (sale zabaw producent) pozostanie bezpieczne podczas przejażdżki rowerem. Obowiązkowy zakup dla całej rodziny stanowią także ochraniacze i kaski, które zapobiegną bolesnym urazom podczas kraksy.

jazda na rowerze

Autor: Mike Gifford
Źródło: http://www.flickr.com

Również najmłodsi członkowie rodziny bez trudu znajdą właściwy model dla siebie. Idealną możliwość dla mniejszych dzieci stanowią rowerki biegowe, które umożliwią im przyzwyczajenie się do roweru i sprawią, że później będzie im dużo łatwiej jeździć na standardowych modelach. Sprzęty tego rodzaju proponuje nam np. firma Tup tup. Rowerki biegowe marki bez wątpienia oczarują dzieci swoim bogatym wzornictwem. Dorosłych natomiast Tup tup przekona wysoką jakością zastosowanych do ich wykonania materiałów oraz licznymi certyfikatami bezpieczeństwa. Oglądaj: szukaj roweru dla dziecka na