Czy powinniśmy korzystać z platformy do zakupów? Jak to może pomóc w codziennych zajęciach?

Każdy jest usatysfakcjonowany, gdy jest w stanie zaoszczędzić dużo czasu oraz pieniędzy. Identycznie, jak jednocześnie powiększa się bezpieczeństwo i przejrzystość całego procesu przetargowego, a jednocześnie jest dostęp do szczegółowych danych dotyczących wszelkich przetargów w organizacji. Coraz większa ilość firm jest decyduje się na wdrażanie właśnie takiej elektronicznej platformy przetargowej, która z pewnością zwielokrotnia efektywność takich postępowań.

zakupy

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Platforma zakupowa pozwala na stworzenie kompletnych oraz specjalistycznych formularzy. Do takiego pytania w bardzo prosty sposób jesteśmy w stanie dodać pełną gamę opcji, takiego typu jak tabele, pytania otwarte oraz załączniki. Większe oszczędności jest w stanie także przynieść utworzenie jednego, wspólnego przetargu dla wielu zapotrzebowań z automatycznym aplikowaniem formularzy, tabel czy załączników. Bardzo ważnym elementem tego typu platformy zakupowej staje się baza dostawców.

Można wdrażać do systemu każdego ze swoich dostawców a także skorzystać z udostępnionych baz przez producenta platformy. W sytuacji niektórych, najbardziej specjalistycznych platform baza tego typu jest bardziej rozbudowana i co najbardziej istotne – zweryfikowana. Oznacza to, że dostawcy w tego rodzaju bazie są reprezentowani przez rzeczywiste osoby kontaktowe. Identycznie możemy się prędko i łatwo dowiedzieć, jak danego dostawce oceniają inni klienci, którzy korzystają z określonej platformy. Kreowanie przetargowych dokumentów na platformie ułatwia tak zwany e-katalog, z jakiego można wybrać produkty, które są zamawianie wcześniej. Możemy jednocześnie zaoferować najbardziej nowe pozycje do katalogu. Cały katalog (https://www.iowfilter.com/producenci/filtry-blueline.html) na platformie przetargowej uporządkowany jest w kategoriach, co powoduje, iż łatwo dotrzemy do właściwych produktów.

zakupy online

Autor: Highways England
Źródło: http://www.flickr.com
Komunikacja pomiędzy osobami, jakie pracują nad projektem ma najbardziej ważne znaczenie dla przebiegu pełnego procesu przetargowego. Korespondencja w formie e-mailowej oznacza niestety ponadgodzinową pracę, którą powinniśmy wykonać, żeby skutecznie prześledzić następne e-maile.

Masz ochotę przeczytać więcej na ten sam temat? Żaden problem. Wystarczy jedynie kliknąć na wskazane hiperłącze do serwisu i przejdziesz na nową stronę.

Na platformie elektronicznej wszelkie dane odnoszące się do przetargów są zebrane w jednym miejscu, zaś dostęp do nich mają jedynie upoważnione osoby.