Czas pomyśleć o wakacjach

Mimo że jest jeszcze wiosna, na zewnątrz upały jak w lipcu. Słupek rtęci sięga aż 32C! Taka pogoda sprzyja wypadom w plener. Starczy w niedzielny ranek przekąsić wcześniej śniadanko, włożyć komfortowy ubranie, do tego trampki lub tenisówki męskie i już można spędzić w przyjemny sposób wolny dzień. Można pójść nad wodę, popływać lub łowić ryby, wybrać się do parku – jednym słowem – przyjemnie spędzić swój wolny czas.

Dobrym pomysłem jest także skorzystanie z oferty coraz to większej liczby sieci obiektów sportowych: kortów, boisk do koszykówki, basenów czy siłowni. W tymże przypadku proponujemy męskie sportowe buty i już ruszamy zadbać o doskonałą kondycję!

Z pewnością opłaci się nam ten wysiłek, bo już niedługo rozpocznie się czas wakacyjny. Wyjedziemy na wakacje do Łeby, Lizbony, na Kretę czy w inne równie egzotyczne miejsca. Warto już w tej chwili rozejrzeć się za sandałami męskimi, nieodzownymi w trakcie urlopowych podróży po Europie i nie tylko. I tutaj istotna zasada – ponieważ większość panów nie obrała drogi pana Cejrowskiego i zakłada skarpetki więc należy zapamiętać, iż nigdy nie można wkładać skarpet do męskich sandałów.

Na bardziej chłodne dni – w maju mogą takie się zdarzyć – polecamy stylowe półbuty idealnie dopasowane do lnianego letniego garnituru albo letniej koszuli. W ten sposób ubrany człek nie ma co się obawiać o swe image – a co za tym idzie – pewność siebie w czasie wieczornej potańcówki w hotelowej restauracji.

Późna wiosna i lato niosą ze sobą wiele modowych niebezpieczeństw. Zdarza się bowiem, iż komfort walczy z dobrym gustem i czasem wygoda wygrywa tę potyczkę. Niestety, nie każdy może ubierać wszystko. Zimą i jesienią da się różne gafy dość łatwo naprawić swetrem lub płaszczem, latem nie jest to takie proste. Zanim włożymy jakąś nową garderobę należy się dobrze zastanowić a nawet poradzić kogoś kto spojrzy na nas bezstronnie. Raczej nie polecam szczupłym i niskim panom bezrękawników czy też z dużym dekoltem, ponieważ efekt może być odwrotny do zamierzonego. Podobnie jest ze spodniami ”bermudami”. Czasem zamiast zamaskować mankamenty urody uwydatnią je.