Co w modowej trawie piszczy – czyli trendy na 2013r.

Przyszły się sezon to czas modowych atrakcji. Warto jednak poszukać w szafach, ponieważ moda oprócz tego, że zmienną jest, czerpie również z tego, co lubiane i sprawdzone. Tak będzie najpewniej i w tym roku. Łaskami nieprzerwanie będą cieszyć się zwierzęce motywy, pojawiające się przeważnie na sukienkach. Oprócz nich można zacząć szukać na sklepowych pułkach wszystkiego, co ma na sobie geometryczne wzory.

Dopełnieniem posiadających aplikacje szmatek, są wypełnione ćwiekami dodatki. To zapowiedź widocznego już na ulicach dużych miast stylu militarnego: ciemne koszule to odskocznia od diabelnie seksownych sukienek. Do tego dojść mogą motocyklowe kurtki, wysokie trampki i już mamy styl iście wideoklipów Madonny. A jest, na czym zawiesić oko.

Dla kobiet lubiących podkreślać swój seksapile polecamy neonowe akcenty. Optymistyczne kolory doskonale sprawdzą się wiosną jak i latem. Do tego dodać lejące materiały, i już mamy pewną siebie kobietę.

Jeśli wspominamy lato, nie zapominajmy o chroniących i ładnie wyglądających przy tym ciemnych okularach (www.opticalove.com/pl/armani). Bez względu na wielkość nie tylko ochronią nasze oczy przed zgubnym wpływem promieni słonecznych, ale przede wszystkim będą stanowiły świetne wykończenie naszego wyglądu i dodadzą naszej twarzy szczyptę tajemnicy.

Autor: RESERVED

Pośród modowych nowości nie powinno zabraknąć miejsca na modne sukienki ślubne. Klasyczna elegancja dyktuje warunki. Która kobieta nie chce do ołtarza mając na głowie falujący welon lub też spływający po podłodze kościoła długaśny tren? Nawet, jeśli nie jest to marzenie każdej z nas, to te, które o tym śnią mają okazję zrealizować swój sen na jawie, bowiem takie właśnie perełki projektują dla nas firmy odzieżowe. Do tego obowiązkowo szpilka i mamy już odstawioną pannę młodą.

Trendy jesień 2013 zapowiadają się interesująco. Z pewnością wśród tylu rzeczy każda kobieta wypatrzy dla siebie coś odpowiedniego, w czym wygląda rewelacyjnie.