Ciekawa możliwość dla spodni lub spodni w kant

Czy nie posiadasz już dosyć chodzenia każdego dnia w jeansach? Tak, mogą być świetne na wiele okazji, lecz w lecie mogą sprawiać pewny niewygodę, ponieważ nie należą do spodni przewiewnych.
Przeto być może zaciekawi Cię ich alternatywa, tak zwane spodnie chinosy.

chinosy

Autor: Jan Kraus
Źródło: http://www.flickr.com
dodatki

Autor: Clare Hocter
Źródło: http://www.flickr.com
wakacje

Autor: Instituto Cervantes de Tokio
Źródło: http://www.flickr.com
Dostępne na rynku są odmiany damskie i męskie. Spodnie chinosy posiadają interesującą przeszłość, ponieważ zostały stworzone dla amerykańskich wojaków walczących z Hiszpanią o Filipiny. Zwierzchnictwo było zmuszone zaopatrzyć swych wojaków m.in. w lekkie, przewiewne niezwykle wytrzymałe, lecz także prawidłowo chroniące przed upalnym klimatem ubranie. Spodnie chinosy są bardzo mocne, wykonane z bawełny a ich określenie pochodzi z Chin, w których były wyrabiane. Współcześnie chinosy mogą być świetną alternatywą dla jeansów czy gustownych spodni z kantem. Proponowane są w różnych Kolorach, między innymi bordowym, żółtym, białym, czarnym czy błękitnym.

Biorąc to wszystko pod uwzględnienie nie zrobisz najmniejszej nieprawidłowości, jeżeli na jakieś gwiazdkowe czy imieninowe party założysz spodnie chinosy a na własnych ramionach będzie leżała np. sportowa granatowa marynarka (https://noor.pl/pl/page/7/kolekcja/7/Marynarka%20grafitowa%20w%20krat%C4%99) – na tej stronie szybko uzyskasz podpowiedź. W zależności od okazji, takowy zestaw może zyskać sportowego lub eleganckiego fasonu. Często w skład surowców wykorzystywanych do tworzenia marynarki wchodzi bawełna, która powoduje, iż granatowa marynarka jest bardzo przyjemna zarówno w używaniu jak i w dotyku.

Dodatkowym materiałem znajdującym wykorzystanie w tworzeniu takiej granatowej marynarki jest elastyna, jakiej zawdzięcza bardziej znaczącą jak podsuwa to nazwa gibkość kompletnej granatowej marynarki.